August 13, 2022


Smart Compass: Android için Ücretsiz Pusula Uygulaması

Smart Compass her nerede olursanız olun yönünüzü bulmanız için Android cihazlarınızda olması gereken uygulamaların başında gelmektedir. Smart Compass ücretsiz bir pusula uygulamasıdır.

Smart Compass ile nerede olursanız olu kolay bir şekilde yönünüzü bulacaksınız. Yönünüzü bulmak istediğiniz zaman uygulama akıllı cihazınız da bulunan manyetik sensörleri kullanmaktadır. Yatay ve ya dikey yönlerde kullanma imkanı. GPS destekli Smart Compass dahili metal dedektörü sensörleri çalıştığını doğrulamaktadır. Yani Smart Compass sorunsuz bir şekilde çalıştığı zamanlarda cihazınızın sensörlerinin mükemmel bir şekilde çalıştığını göstermektedir. Sağlıklı sonuç almıyor iseniz o zaman cihazın bir manyetik alan etkisinde kalmadığından emin olun. Ayrıca kalibrasyon yapmak için de çeşitli seçenekler de mevcut.

smart-compass-indir-android

Smart Compass şık tasarımı ve kullanıcı dostu olduğundan kolay bir şekilde ve sorunsuz olarak kullanmanıza imkan tanır. Programın diğer bir güzel yönü de İnternet bağlantısı olmaksızın çalışabilmektedir.

Smart Compass (Android) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: Cihaza göre değişir

Dil: İngilizce

Gerekli sürüm: Android 2.3 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Smart Compass İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status