August 17, 2022


Driver, Sürücü Tarama ve Güncelleme Programı

SlimDrivers sisteminiz de ki tüm sürücüleri güncellemeyi sağlayan tamamen ücretsiz bir program. Bozuk sürücüleri bulmak ve düzenlemek için sisteminizi tarar ve gerekli güncellemeleri yapar.

PC performansını etkileyen sisteminiz de ki tüm sürücü güncellemelerini tarayabilirsiniz. Taradıktan sonra güncellenmesi gereken sürücüleri güncelleyebilirsiniz. Piyasada driver tarama ve güncelleme ile ilgili bir çok program mevcut. Ama çoğu ücretli programlar. Her hangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Slim Drivers programını tavsiye ederim.

SlimDrivers programının desteklediği sürücüler; Acer Drivers, Alienware drivers, ATI Drivers, Broadcom Drivers, Brother Drivers, Canon Drivers, Compaq Drivers, Creative Drivers, Dell Drivers, HP Drivers, Intel Drivers, Lexmark Drivers, LG Drivers, Linskys Drivers, Logitech Drivers, Microsoft Drivers, Mitsubishi Drivers, Motorola Drivers, Netgear Drivers, Nvidia Drivers, Raid Drivers, Realtek Drivers, Samsung Drivers, Sony Drivers, Soundmax Drivers ve daha fazlası.

SlimDrivers driver tarama ve güncelleme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 1.02 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SlimDrivers İndir (2.2.30878)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status