Görüntülü konuşma ve mesajlaşma programı.

Skype, Windows Live Messenger (MSN) programı yerine geçen daha gelişmiş özelliklere sahip görüntülü ve sesli konuşma, mesajlaşma programıdır.

Skype bilgisayarlarında veya telefonu diğer insanları aramak için bir yazılımdır. Skype’ı indirin ve dünyanın her yerinden ücretsiz olarak aramaya başlayın. Aramaları ve mükemmel ses kalitesi ve yüksek uçtan uca şifreleme ile güvenli edilir.

Skype ile İnternet üzerinden ücretsiz çağrılar, görüntülü konuşma ve anlık mesajlaşma. Ve ayrıca, dünyanın herhangi bir yerindeki telefonlara muhteşem tarifelerle çağrılar.

Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükemmel kalitede. Eğer siz ve arkadaşlarınız, aileniz ya da iş bağlantılarınız web kamerası kullanıyorsa, ücretsiz görüntülü görüşme de yapabilirsiniz. Hatta sabit hatları ve cep telefonlarını dakikası gerçekten ucuz ücretlerle arayabilirsiniz (kurulum ya da abonelik ücreti ödemeden).

Skype Özellikleri

  • Skype’tan Skype’a ücretsiz çağrı.
  • Ücretsiz görüntülü görüşmeler.
  • Ücretsiz anlık mesajlaşma.
  • Sabit telefonlara ve cep telefonlarına çağrı, SMS gönderme.

Skype ile başka ne yapabilirim?

Skype, arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla iletişiminizi sürdürmenize, düşüncelerinizi paylaşmanıza ve ihtiyacınız olan bilgileri bulmanıza yardımcı olacak muhteşem özelliklerle dopdolu bir pakettir.

Bilgisayarınızda kullanabilir ya da Skype’ı cep telefonunuza yükleyebilirsiniz; böylece, ne yapıyor olursanız olun, hareket halindeyken de iletişiminizi sürdürebilirsiniz. Skype birçok cep telefonunda, ayrıca PlayStation® Portable(PSP®) gibi cihazlarda çalışır. Ayrıca bütünleşik Skype içeren birçok WiFi ve telsiz telefon da vardır.

Başlangıç için kişi listenizdeki herhangi birine anlık mesaj (IM) gönderebilir veya aynı anda birçok kişiyle yazılı mesajlaşmak için grup anlık mesajlaşmasını kullanabilirsiniz. Bir buluşma organize etmek için bir konferans görüşmesi yapabilir ve ardından buluşmayı gerçekleştirecek mükemmel yeri bulmak için işletme önerileri bulma™ hizmetini kullanabilirsiniz.

Gerçekten harika video özellikleri de var. Ücretsiz görüntülü görüşme yapmak ve hatta kendi fotoğraflarınızı çekip Skype’ı kişiselleştirmek için tek ihtiyacınız olan şey bir web kamerası.

skype indir-goruntulu konusma programi

Skype ile arkadaşlarınızı bulun;

Microsoft Outlook veya Outlook Express kullanıyorsanız veya bir Yahoo! e-posta hesabınız varsa, kişileri almak ve Skype’ınıza eklemek kolaydır. Henüz Skype’ları yoksa, Skype’ı indirmeleri için onlara bir davetiye yollayıp ücretsiz konuşmaya başlayabilirsiniz (belki, onların da Skype’a katılmalarını sağladığınız için teşekkür hediyesi olarak hoş bir çiçek demeti ve bir paket çikolata bile alabilirsiniz. Öyle olacağını umuyoruz).

MySpace’te arkadaşlarınız mı var? Skype özellikli MySpaceIM veya Skype indirmelerini sağlayın. Ardından, onları Skype kişi listenize ekleyin ve ücretsiz konuşacak daha da fazla kişiniz olsun. MySpaceIM adlarını bulun.

Kişi listesine birilerini eklemek çok kolay. Ayrıca, henüz Skype’ta olmayan kişileri ekleyebilir ve onlara, nerede olurlarsa olsunlar, telefonlarından veya cep telefonlarından oldukça ucuz tarifelerle çağrı yapabilirsiniz.

Ayrıca, telefon numarası bulunan Microsoft Outlook® kişilerinizi de kişi listenize ekleyebilir, böylece onlara çağrı yapabilirsiniz. Telefonlara ve cep telefonlarına çağrı yapabilmeniz için Skype Kontörü veya aylık abonelik gerekir.

Telefondan daha mı iyi?

Evvet, kesinlikle! Skype, yalnızca Skype’tan Skype’a ücretsiz çağrılar ve telefonlara ve cep telefonlarına ucuz yerel, ulusal ve uluslararası çağrılardan ibaret değildir. Çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Başlangıç için Doğrudan Skype’tan SMS mesajı gönderebilir; cep telefonunuza çağrı yönlendirebilir; dünyanın neresinde olursanız olun arkadaşlarınızın, ailenizin ve iş arkadaşlarınızın eski moda telefonlarıyla size yerel tarifeden çağrı yapabilmeleri için çevrimiçi numara ayarlayabilirsiniz.

Bu çekici ürünleri kullanabilmek için tek ihtiyacınız biraz kullandığın kadar öde Skype Kontörü. Ayrıca, bir abonelikle sabit hatlara sınırsız çağrı* ve muhteşem bir kullanışlı özellikler paketi edinebilirsiniz; düşük bir aylık ücret karşılığında küçük derli toplu bir paket.

Skype Bilgileri

Son Sürüm: Skype 7.29.32.102

Boyutu: 43.10 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Ücretici: Skype Inc

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • hsyn064
    21 Şubat 2013

    yeni sürümü indirmek istiyom

"Skype İndir – Görüntülü ve Sesli Konuşma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status