Ücretsiz Online Televizyon, Film İzleme Programı

Sinyalsiz TV ücretsiz program sayesinden internetten online olarak milyonlarca film izleyebilirsiniz. Bir çok popüler radyo kanalı sunuyor. İstediğiniz her an programı açın ve film izlemeye başlayın.

Tüm medya içeriklerini tek program içinde topladık. İnternet destekli bu program ile yerli ve yabancı televizyon kanalları, yine Türkiye ‘nin en seçkin ve en çok ilgi gören radyo frekanslarını size sunuyoruz. Canınız film izlemek mi istedi, açın Sinyalsiz TV ‘yi ve HD kalitesinde filmleri sinema menülerinden online izleyin. Tabiki spor, dünyanın sporunu bu program ile takip edebilirsiniz. Canlı futbol maçlarını ve basketbol maçlarını alternatif kanallardan izleyebilirsiniz.

Sinyalsiz TV ’ye bakış açımıza devam edecek olursak, müzik alanında radyodan yukarıda bahsetmiştik. Buna ek olarak menüden Ara-Dinle menüsünü seçtiğinizde istediğiniz şarkıcıyı yada şarkıyı aradığınızda aradığınızı bularak online dinleyebilirsiniz. Reklam menülerimizde bulunan “Seç-indir” ve “Bul-izle” menülerinden reklam verenlerin sitelerinden indirme işlemi yapabilir (film, oyun vs..), İzleme şansı bulabilirsiniz (video, film, dizi vs….).

HD kalitesinde Türkiyedeki ve Dünyadaki turistik bölgeleri canlı kameralarını online programda yayınlıyoruz. Çeşitli bölgesel kameralar da programımıza her güncellemede eklenmeye devam edecektir. Ayrıca Sohbet bölümünden herkes ile sınırsızca sohbet edebilirsiniz. Program yöneticilerinden canlı destek de isteyebilirsiniz. Program bilgisayarınızı en azami kasacak (yavaşlatacak) şekilde hazırlanmıştır yani bilgisayarınızı asla kasmaz.

Program için gerekli: .NET Framework 3.5, Flash Player

Boyutu: 4.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sinyalsiz TV 1.0 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status