Otomatik Olarak DVD ve Blue-ray Şifre Kırma Programı

Windows Bilgisayara kullanıcıları için 21 gün boyunca ücretsiz olarak indirip kullanacakları program ile şifre ile korunmakta olan DVD ve Blu-Ray’leri otomatik olarak çözebileceğiniz, uyarı, fragman ve zorunlu altyazılarıda kaldırabileceğiniz ve korunmakta olan ses CD’lerini çalacağınız bir yazılımdır.

Yüksek Çözünürlüklü DVD’ler için destek getiren ve oldukça basit bir arayüze sahip olan kullanımı kolay, oldukça kolay bir arabirim sayesinde yazılım, kullanıcıların dijital görüntü bağlantısı ile mükemmel kalitede filmlerin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor. AnyDVD HD akıllıca bir şekilde çalışır, arka planda çalışır ve kullanıcıyı pop-up, istem ekranı ve diğer can sıkıntılarıyla taciz etmeden her şeyin üstesinden gelir.

En kısa sürede optik sürücüye bir disk takıldığında, bu program bölge kodunu ve şifrelemeyi ve kopya koruması veya diğer kısıtlamaları kaldırır. AnyDVD HD’nin özel bir özelliği, bir kopyasını oluşturmaya gerek kalmadan bir disk üzerindeki dosyaları değiştirme olanağıdır. Kullandığı XML komut dosyaları, fiziksel disk üzerinde gereken değişiklikleri düzleştirerek çok fazla zaman kazandırır.

AnyDVD HD ayarlarını özelleştirmek için birkaç dakikanızı ayırdıktan sonra menü klipleri, tanıtımlar, reklamlar, zorla altyazılar çıkarmadan her DVD’den keyif alarak izleyeceksiniz. Dahası, bu yardımcı program, takılan ortamın türüne (HD DVD, Blu-ray, NTSC veya PAL DVD) bağlı olarak monitörünüzün yenileme oranlarını ayarlama imkanı sunar.

AnyDVD HD sistem bilgileri: 

Boyut: 13.5 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Şifreli DVD ve Blue-ray Şifresi Çözme Programı AnyDVD HD" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status