Shareaza: Ücretsiz ve Türkçe dosya paylaşım programı.

Shareaza, gelişmiş olan ve P2P ağları üzerinden dosya indirme sağlayan ücretsiz ve Türkçe dosya paylaşım programıdır. Her türlü dosya indirebilirsiniz.

Shareaza programını LimeWire alternatifi bir program olarak düşünebilirsiniz ama LimeWire programından daha çok özellikler sağlıyor. Bu ücretsiz program bir çok P2P ağ üzerinden dosya indirme sağlıyor. Bu sayede dilediğiniz dosyayı rahatlıkla bulabilir ve indirebilirsiniz.

EDonkey2000, Gnutella, BitTorrent ve Gnutella2 (G2) dosya paylaşım ağlarına bağlanabilir ve bu ağlar üzerinden dosya indirebilirsiniz. Albüm kapaklarını, açıklamaları ve şarkı listelerini bir bütün olarak tek bir pakette toplar. Bir koleksiyon bulduğunuzda tek bir tıklama ile indirebilirsiniz.

Dikkat! Dosya paylaşım programı olduğu için her türlü göz önünde bulundurup yasal olarak paylaşımı ve indirme yapmanız gerekiyor.

Shareaza indir-dosya paylasim programi

  • 4 Değişik P2P ağının gücünü aynı anda kullanın!Dört ağ çok geniş bir kullanıcı kitlesi anlamına gelir. Daha fazla aramanıza gerek yok: Shareaza aradığınız dosyaları bulur.
  • Birden fazla kaynaktan indirinİndirmeleri olmaları gerektiği gibi yaşayın: Hızlı olarak! Shareaza bir dosyayı 4 ağdan aynı anda indirebilir!
  • Gelişmiş dosya çözümlemeBozuk dosyalara ve sessiz mp3’lere elveda deyin. Shareaza indirim bitmeden önce bozuklukarın farkına varır ve onları onarır.
  • Aradığınız dosyaları Gnutella2’nin Global Arama işleviyle bulun!Ağın sadece bir bölümünü değil, tümünü tarayın. Shareaza aradığınız dosyayı bulacaktır!
  • Çoklu sonuç sekmeleriHer arama yeni bir pencerede gösterilir. Arama sonuçlarınız diğer aramalar tarafından silinmez. Shareaza istediğiniz aramayı sizin istediğiniz zaman, sizin istediğiniz gibi yapar!
  • Önizlemeler, kullanıcı yorumları ve derecelendirmeleri Arama panosundan doğrudan resim ve filmlerin önizlemelerini görebilirsiniz. Dahası, diğer kullanıcıların yorum ve derecelendirmelerini de okuyabilirsiniz. Shareaza sahte dosyalardan korunmanızı ve indirdiğiniz dosyaların gerçekten istediğiniz dosyalar olmasını sağlar!

Sürümü: Son sürüm

Boyutu: 10.85 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Shareaza

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Shareaza İndir – Ücretsiz Dosya Paylaşım (P2P), Torrent Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status