October 5, 2022


iPhone, iPad İçin Sesli Sözlük Uygulaması

sesli-sozluk-indir-iphone-ipad-ucretsiz-en-iyi-ceviri-uygulamasiSesli Sözlük, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) üzerinde her dilde çeviri yapmanızı sağlayan ücretsiz ve Türkçe uygulamadır. Sesli Sözlük, 20 farklı dilde 20 milyon kelimenin çevirisini kelimelerin aksanlarıyla birlikte en hızlı şekilde size ulaştıran harika bir uygulamadır. Ayrıca kelimelerin öğrenimini kolaylaştıran oyunlarla da öğrenmeyi eğlenceli hale getirip her türlü platformdan Sesli Sözlük‘e ulaşabilme imkanı sunuyor.

Sesli Sözlük‘ün öne çıkan özelliklerinden bir tanesi ise aratılan kelimelere ait görsellerin görüntülenmesi ve videoların izlenebilmesidir. Bu özellik sayesinde kullanıcının aradığı kelime, hafızasında daha iyi bir yer edinir ve kelimeyi unutmamasına yardımcı olur. Sesli Sözlük bu anlamda hem yabancı dilinizi geliştirmede büyük katkı sağlayacak hem de İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Rusça, Arapça iletişim kurmanıza büyük katkı sağlayacaktır. Sesli Sözlük, dil becerinizi ve yabancı dil seviyenizi geliştirmek için vazgeçilmez uygulamanız haline gelecek.

Sesli Sözlük İngilizce Türkçe çevirisiyle ünlenmiş olmasına rağmen yıllar geçtikçe kendini diğer dillerde de geliştirip sadece Türkçe İngilizce sözlük olmaktan çıkıp bütün dillerde çeviri yapmaya başlamıştır. Almanca Türkçe çeviri, Türkçe Almanca çeviri, Türkçe Fransızca çeviri, Fransızca Türkçe çeviri Sesli Sözlük’ün içerisinde bulabileceğiniz dillerden sadece bir kaçıdır. 20 farklı dilde 20 milyon kelimeyi barındırmakta olan sitemiz, kendini bütün dillerin sözlüğü olarak tanımlamaktadır.

Ayrıca Sesli Sözlük olarak profesyonel çeviri, metin düzenleme, redaksiyon, deşifre, yeniden yazma gibi konularda da profesyonel ekiple hizmet vermektedir.

Son Sürüm: Sesli Sözlük 7.3

Sistem: iOS 8.1 ve üzeri

Boyutu: 22.8 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Üretici: Sesli Sözlük™ Ltd. Şti.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sesli Sözlük İndir (iPhone, iPad) – Ücretsiz En İyi Çeviri Uygulaması" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status