August 15, 2022


Semerkand Masaüstü Takvim Uygulaması

Semerkand Takvimi bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir masaüstü takvim uygulamasıdır. Semerkand Şirketler Grubu bünyesinde 2003 yılından beri dağıtımı yapılan  Semerkand Takvimi her yıl yeniden düzenleniyor. Sekiz farklı bölgeye özel 32 farklı grup altında basılan takvimler, ilçe namaz vakitlerine de mümkün olduğunca yer vermeye çalışıyor.

Vakit hesaplama usulünde ehl-i sünnet içtihatlarını esas alan Semerkand Takvimi’nin içeriğinde özenle hazırlanmış çok yönlü metinler yer alıyor. Hadisler, menkîbeler, tarihi olaylar, tarihi şahsiyetler, sağlık ve aileye dair meseleler, latifeler, şiirler, veciz sözler ve yıl boyunca okumak isteyeceğiniz ne varsa yaprakların arasına serpiştiriliyor. Takvim yapan saatler ayarlanıyor. Bölgelere özel hazırlanan takvimde, namaz vakitleri, imsak ve iftar vakitleri de sayfalardaki yerini alıyor.

Semerkand Takvimleri, promosyon takvimlerinin yanında prestij takvimleri de üretiyor. Birinci hamur kâğıttan üretilen takvimler de sizlerin beğenisiyle karşılaşıyor. Özenle seçilmiş aynalar, takvim yapraklarını da saklayabileceğiniz özel üretim takvim kutuları ve saatli takvim kutuları da duvarlarınızda şık bir görüntü oluşturması için tasarlanıyor.

Not: Uygulamanın bilgisayarınızda çalışabilmesi için Adobe AIR  programının bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

Boyutu: 631 Kb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • yaren
    8 Nisan 2013

    Allah Razı Olsun

"Semerkand Takvimi İndir – Semerkand Masaüstü Takvim Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status