Windows için Ücretsiz Şekilli Fotoğraf Kolajları Oluşturma

ShapeX, çeşitli şekillerde kolayca özel fotoğraf kolajları oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir Windows programıdır. Birkaç farklı kategoride (hayvan, sayı, soyut, metin vb.) düzenlenmiş çeşitli şekiller arasından seçim yapabilirsiniz. Sadece kolaj için kullanılacak görüntüleri seçin ve ardından sonuçları anında önizlemek için farklı şekil maskelerine tıklayın. Görüntü aralıklarını, kullanılacak görüntü sayısını, görüntü saydamlığını, yönünü, boyutunu ve daha fazlasını ayarlayarak çoğu şekli özelleştirebilirsiniz. Arka plan rengi efektlerini veya saydam bir arka planı da kullanabilirsiniz.

Her şekil maskesi farklı kolaj stillerinde kullanılabilir, standart, petek ve dairesel görüntü ekranları arasında geçiş yapabilir ve ayrıca gölge efektleri veya negatif şekiller kullanabilirsiniz. Kolajınız farklı boyutlarda kaydedilebilir ve PNG veya JPG formatına aktarılabilir.

Genel olarak, ShapeX kullanımı çok kolaydır, yüksek kaliteli sonuçlar üretir ve çok çeşitli şekil maskeleri içerir. Kolajın özelleştirilmesi, uygulama düğmelerinin hiçbiri fare ipuçlarına yer vermediğinden ve dokümantasyon sağlanmadığından, ilk başta küçük bir deneme ve hata içerebilir. Bununla birlikte, bir kez onunla oynadığınızda, her düğmenin ne yaptığını anlayabilmeniz gerekir.

SpaheX Sistem Bilgileri:

Boyut: 23.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: DanStromi

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Şekilli Fotoğraf Kolajları Oluşturma Programı SpaheX İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status