September 29, 2022


Zararlı ekran görüntüsü yakalama programlarını engelleme

ScreenWings herhangi bir zararlı ekran yakalama programını engellemeyi sağlayan ücretsiz bir anti-ekran yakalama programdır. Tek bir düğmeye tıklayarak ekran görüntüsü yakalamaya çalışan araçları engelleyebilirsiniz. Windows işletim sistemi için ücretsiz bir anti-ekran yakalama programıdır.

Malware birçok farklı formlarda gelir: ransomware dosyalarınızı şifreler, botnet için bir aygıt yüklediğimizde üzerinde trojan olabilir, kötü amaçlı yazılımlar herhangi bir kazanç olmadan dosyalarınızı silebilir. Özellikle kötü amaçlı yazılımlar banka bilgilerinizi çalarak kendi hesaplarına para aktarabilir. Hesap verileri, banka bilgileri, kredi kartı verileri olabilir.

ScreenWings taşınabilir bir programdır ve kurulum gerektirmez. İhtiyacınız olduğunda programı etkinleştirebilir ve daha sonra devre dışı bırakabilirsiniz. Windows veya herhangi bir ekran görüntüsü alma programı kullanabilirsiniz. Bu program ile ekran görüntüsü alma sürecini yönetmeyi sağlar. Program etkin olduğunda ekran görüntüsünün alınmadığını göreceksiniz.

screenwings-indir-zararli-ekran-yakalama-programlarini-engelleme-programi

ScreenWings, Windows bilgisayarınızda ekran görüntüsü alma işlemini engellemek için basit bir programdır. Programı bir USB flash sürücüye kopyalayarak ve ekstra güvenlik sağlamak için diğer Windows PC’ler üzerinde de kolayca çalıştırabilirsiniz.

Program ev kullanımı için uygun değildir ama elbette bu anlamda korkularınız varsa kullanabilirsiniz. Verilerin sızdırılmasına karşı koruma sağlamak amacıyla faydalı olacak bir programdır.

ScreenWings kullanım amacı:

Her geçen gün yeni kötü amaçlı ve zararlı yazılımlar ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar antivirüs programları kullansak da bu anlamda tam bir koruma sağlamamaktadır. Her çeşit zararlı yazılım mevcuttur. Özellikle kişisel ve banka bilgileri çalmaya çalışan yazılımlar oldukça yaygındır.

Her ekran görüntüsü programı temiz bir kullanım içermemektedir. Zararlı ekran görüntüsü yakalama programları olabilir. Siz farkında olmadan kendi elinizle kötü amaçlı insanlara hizmet etmiş olabilirsiniz. ScreenWings programı sayesinde zararlı ekran görüntüsü yakalama programlarını engelleyebilirsiniz.

Not: ScreenWings programı aktif olduğunda tüm ekran görüntüsü yakalama programlarını engeller. Program etkinken PrintScreen ve Snipping gibi sorun teşkil etmeyen programlar bile kullanılmayacaktır.

ScreenWings programı Windows 10, 8.1, 8,  7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Ücretsiz olarak indirin ve kurulum yapmadan doğrudan çalıştırın. 458 KB dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ScreenWings İndir – Zararlı Ekran Yakalama Programlarını Engelleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status