August 11, 2022


Windows için Ücretsiz Fotoğraflarınızı Telefonunuzdan PC’ye Wi-Fi ile Aktarma Programı

ScanTransfer, fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları telefonunuzdan PC’nize Wi-Fi üzerinden ve telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmadan aktarmanıza olanak tanıyan akıllı bir yazılımdır. Telefonunuzdaki fotoğrafları ve videoları yalnızca bir QR Kodu tarayarak kablosuz olarak bilgisayara aktarın.

Evet, doğru okudunuz, telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemenize gerek yok! PC’nizdeki ScanTransfer uygulamasını çalıştırmanız, QR kodunu telefonunuzla taramanız ve aktarmak istediğiniz fotoğrafları veya videoları seçerek aktarma işlemi yapabilmenizi sağlayacak. Tek bir dosyayı veya yüzlerce fotoğrafı çok hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz ve masaüstünüzde yeni oluşturulan “Aktarılmış Dosyalar” klasörüne kaydedilir.

Nasıl çalışır? Gerçekten çok akıllıca. ScanTransfer programı PC’nizde yerel bir web sunucusu başlatır ve QR kodunu telefonunuzla taradığınızda, aktarımı başlattığınız ve bilgisayarınıza bilgisayarınızı indirdiğiniz yerdeki web uygulamasını PC’nizde açar. Tüm süreç tamamen kesintisiz ve şeffaf, daha kolay olamazdı.

Katıştırılmış üçüncü taraflar yoktur, her şey yerel ağınızda gerçekleşir, böylece fotoğraflarınız ve gizlilikleriniz her zaman korunur.

Sonuç olarak ScanTransfer, QR kodunu tarama özelliği olan iOS ve Android telefonlarla çalışır. IOS kamerasıyla, Facebook veya Twitter uygulamasında veya herhangi bir QR özellikli uygulamayla tarayabilirsiniz. ScanTransfer, telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemenizi gerektirmez.

ScanTransfer Sistem Bilgileri

Boyut: 19.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10 (32 / 64 Bit)

Üretici: ScanTransfer

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ScanTransfer İndir – Fotoğrafları Telefondan PC’ye Wi-Fi ile Aktarma" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status