Sandboxie: Sandbox Temelli Güvenlik İzalosyon Programı

Kötü amaçlı yazılım, casus ve zararlı yazılımlardan bıktınız mı? İstenmeyen yazılımı kaldırmak için çok mu zaman harcıyorsunuz? Bilmediğiniz Web linklere tıkladığınızda endişeleniyor musunuz?

Sandboxie Tanıtımı: Sandboxie bilgisayarınızda programları ve verileri kalıcı değişiklikler yaparak onları engelleyen ücretsiz ve Türkçe bir program.

Sandboxie, Windows sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programların iz bırakmadan silinmesi için üretilmiş bir yazılımdır. Program belirlediğiniz bir klasörü sanal registry ve sanal disk olarak kullanır. Bundan böyle sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programlar sistemce okunur ama yazılamaz. Yazdığını sansa bile bunu sanal diske yazar. Bu sanal diskin kontrolü sizin elinizde olacağından istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Böylece hem zarar veremez hem de kontrol sizin elinizde olur.

Kurmak istediğiniz programları SandBoxie ile yarattığınız sanal diske kurmanız, bilgisayarınızın yavaşlamasını önlemek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir yöntemdir. Sanal diske kurduğunuz programları kaldırdığınız zaman sisteminizde iz bırakmadan kaldırılacaklardır. Bu sayede sisteminizde herhangi bir yavaşlama olmayacak ve bilgisayarınızı ilk günkü performansında kullanabileceksiniz.

Sürekli program deneyen kullanıcıların kullanması gereken bir program olan SandBoxie ile bilgisayarınızı sürekli optimize etmeye ihtiyaç duymayacaksınız.

Sandboxie Ekran Görüntüsü

Sandboxie indir-program kalintilari temizleme

Sandboxie Bilgileri

Son Sürüm: Sandboxie 5.15

Boyutu: 8.55 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sandboxie Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status