San Andreas Mod Installer kurulum dosyası zararlı yazılımlardan dolayı kaldırılmıştır.

San Andreas Mod Installer yaması ile oyununuz dahada zevkli ve vazgeçilmez bir hale gelecek. GTA da birçok şeyi yeniden düzenliyor ve daha güzel şeyler ekleyerek oyununuzun zevkini ikiye katlıyor.

Oyunda yer alan araçların araba motosiklet uçak gemi vs çoğu yerine yeni modelleriyle. Mağazalardaki kıyafetler yerine yenileriyle değiştirildi. Sürülebilen tüm araçlardaki hız oranı maximum seviyeye çıkarıldı mesela bir bisiklet ile ferrari aynı hızda gidebilecek.

Tüm Ağır ve hafif silahlar yenileriyle. Yiyecek satan işyerleri popüler gıda firmalarının isimleriyle değiştirildi. Dövmeci (Tattoo) işyerlerine ve yapılan dövmelere yeni bir görünüm verildi. Sağda solda yer alan reklam tabelaları bilboardlar yenileriyle.. Bazı bölgelerde bulunan yolların şekli ve rengi.

Menüde yer alan resimler yerine yenileriyle. Ana menü ve altyazılarda yer alan yazıların yazı tipi ve ve rengi. Harita ve haritada yer alan iconlar değiştirildi. Araba galerileri ve garajlara yeni bir görünüm verildi. Oyunda yer alan 3 stadyum galatasaray fenerbahçe ve trabzonspor stadlarıyla değiştirildi.

Küçük yerleşim birimlerinde yer alan şerif ofisleri TR polis karakollarına, şehirlerde yer alan polis departmanları ise TR emniyet müdürlüklerine dönüştürüldü. Bazı bölgelerde Polis araçları TR polis araçlarına dönüştürüldü. Baş karakter CJ`in kız arkadaşları (altısıda) yerine yenileriyle değiştildi. Bazı bölgelerdeki otobüsler İETT araçlarına dönüştürüldü.

CJ`in evinin şekli değiştirildi. Daha önce yapmış olduğım türkçe yama dahada geliştirilerek bu moda eklendi.(%100 e yakın türkçe hiç ingilizce görmedim yazı.) Oyundaki bayrakların yerine türk bayraklarıyla yerleştirildi. Ve daha bir çok özel eklenti oyunda sizleri bekliyor; kimi zaman bir ufoyla uçacak kimi zaman yüzen bir eve binecek kimi zamanda ilginç motosikletlerle karşılabileceksiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

8 Yorum yapıldı

 • 27 Kasım 2010

  ya bu inmiyo nasıl indirebilirim yorumunuzu bekliyorum arkadaşlar

 • ceyhun
  3 Ocak 2011

  Download San Andreas Mod Installer İndir İndir Gezginler İnndir (yazan yazıya tıkla)

 • hakan
  2 Mart 2011

  nerde yazıyor ceyhunnnnn

 • 1 Temmuz 2011

  evet sonra 😀

 • sercan
  5 Ağustos 2011

  Ya beyler Bunu Nasıl Çalıştırıcaz Fkri Olan ??

 • gorkem
  6 Ağustos 2011

  oyunu calıştıran var mı

 • 31 Ağustos 2012

  Süper

 • MERT
  12 Ocak 2013

  YÜKLEDİM ARKADAŞLAR MÜTHİŞ

"San Andreas Mod Installer İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status