Samsung Galaxy mobil cihaza veri aktarma, taşıma programı

Samsung-Smart-SwitchSamsung Smart Switch; Samsung Galaxy akıllı telefonlara veri atma, dosya taşıma imkanı sağlayan ücretsiz bir uygulama. Smart Switch ile önceki telefonunuzdan yeni Galaxy mobil telefona verileri kolayca taşıyın. Smart Switch’in PC (Smart Switch) ve Mobil (Smart Switch Mobile) sürümleri mevcuttur.

Samsung Smart Switch, Apple, Blackberry, LG, Nokia ya da Samsung mobil cihazlara yüklediğiniz verileri Samsung Galaxy telefona taşımayı sağlar.

Smart Switch ile önceki telefonunuzdan yeni Galaxy mobil telefona verileri kolayca taşıyın. Bilgisayarınızda kolay, hızlı ve ufak Smart Switch uygulamasını kullanın. Önceki telefonunuz bir Samsung telefon olmasa da desteklenmektedir. Smart Switch uygulamasını çalıştırın ve yeni Galaxy mobil telefonunuzu bir USB kablo kullanarak bağlayın. Smart Switch otomatik olarak cihazı tanıyacak ve önceki telefonunuzun yedekleme verilerine bağlanacaktır.

Kolay bağlantı sağlayın ve veri aktarımı yapın

Bu uygulama ile Samsung Galaxy cihazlar arasında veri aktarımı yapmak oldukça kolaydır. Aktarım yapacağınız cihazları birbirine yakın şekilde (yaklaşık 20 cm içinde) yerleştirin ve Smart Switch Mobile mobil uygulamasını her iki cihazda da çalıştırın. Daha sonra eski cihazınız üzerinde [Android Cihaz], [Başlat], [Bağlan] seçeneklerini seçin.

Bu işlem, eski Galaxy cihazınız üzerine kaydettiğiniz kişisel verilerinizin bağlı bulunan yeni Galaxy cihazınıza aktarılmasına olanak sağlayacaktır.

Desteklenen Cihazlar:

  • Samsung: Kies 2.5.2 ya da üstü kullanılmış bir yedekleme. Galaxy S2’den daha yeni Galaxy / Note / Tab serisi
  • Blackberry: Blackberry OS versiyon 6.0 ya da üstü
  • Apple: iOS 4.2.1 veya üzeri
  • LG: Android versiyon 2.3, Gingerbread.
  • Nokia: Series 40 ya da üstü; Symbian 6.0 ya da üstü

Samsung Smart Switch bilgileri

Boyutu: 37.92 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Samsung Smart Switch Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status