Samsung Kies 3: Android 4.3 ve üzeri sürümleri için Samsung Kies programı.

Samsung Kies 3 Windows işletim sistemli bilgisayarlarınız için herhangi bir kablo kullanımı olmadan Android telefonun Wi-Fi yoluyla bilgisayara bağlanmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Desteklenen modeli: Akıllı Telefon / Tablet Galaxy Note III (Android OS 4.3 veya üzerinde)

Samsung Kies 3 Samsung Wave II (S8530) , Wave525 (S5250) , Wave723 (S7230E) , Wave578 (S5780) , Wave (S8500) , Omnia II (I8000) , Omnia Lite (B7300) , Omnia (i900) telefonlarını destekler.

Samsung-Kies-3-

Samsung Kies 3 ile neler yapabilirsiniz:

Kablo bağlamadan WiFi ile bilgisayara bağlanın; Wi-Fi yoluyla Kies’e cep telefonunuzu bağlayın ve içeriği senkronize edin. Wi-Fi yoluyla Kies ile belirgin şekilde kullanışlı bir biçimde Kies’in keyfini çıkarırsınız. Yalnızca desteklenen modeller için mevcuttur ve bazı işlevler Wi-Fi bağlantısı sırasında sınırlıdır.

Güncellenme; Bağlandığında, Kies yeni sürümünü otomatik olarak bildirir. En son sürümü kullanarak cep telefonunuzu daha iyi yönetin.

Android telefondaki kişileri Outlook, Google veya Tahoo ile senkronize edin; Kies’de kişi ekleyin veya kişileri düzenleyin. Ayrıca kişileri Outlook, Google veya Yahoo ile senkronize edin.

Cep telefonu ile müzik yaşantınızı zenginleştirin; Kendi favori müzik listenizi oluşturun ve cep telefonunuz ile senkronize edin. Dinlemek istediğiniz tüm müzikler nerede olursanız olun sizi eğlendirecektir.

Cep telefonunuzdan fotoğraf ve video çekmeye ve PC’ye aktarmaya devam edin; Çektiğiniz değerli fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenle saklayın ve Kies’de mutlu anlar geçirin.

Sürümü: Samsung Kies 3

Boyutu: 39.40 MB

Lisans: Türkçe

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Samsung

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Samsung Kies 3 İndir (Android 4.3 ve üzeri)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status