Mac Bilgisayarlar için Şifre Yönetme Programı

SafeInCloud Password Manager, girişlerinizi, şifrelerinizi ve diğer özel bilgilerinizi şifreli bir veritabanında güvende tutmanızı sağlar. Verilerinizi başka bir telefon, tablet, Mac veya PC ile kendi bulut hesabınızla senkronize edebilirsiniz. Ücretsiz bir masaüstü uygulaması kullanarak şifrelerinizi başka bir şifre yöneticisinden veya tarayıcıdan otomatik olarak içe aktarın.

Kendiniz deneyin ve kullanımı kolay ama güçlü bir kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarın. Verileriniz her zaman bir cihazda ve bulutta güçlü 256 bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) ile şifrelenir. Bu algoritma bilindiği üzere ABD Hükümeti tarafından çok gizli bilgilerin korunması amacıyla kullanılmaktadır. AES ayrıca dünya çapında yaygın olarak benimsenmiştir ve de fiilen şifreleme standardı haline gelmiştir.

Veritabanınız otomatik olarak kendi bulut hesabınızla (Google Drive, Dropbox, OneDrive, Yandex Disk, NAS, ownCloud, WebDAV) senkronize edilir. Böylece, tüm veritabanınızı bir buluttan yeni bir telefona veya bilgisayara (kayıp veya yükseltme durumunda) kolayca geri yükleyebilirsiniz. Telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınız da birbirleriyle bir bulut aracılığıyla otomatik olarak senkronize edilir.

Touch ID ile cihazlarda parmak izi ile SafeInCloud’un kilidini anında açabilirsiniz. SafeInCloud, güçlü parola yönlerinizi analiz eder ve her parolanın yanında bir güç göstergesi gösterir. Güç göstergesi, şifre için tahmini bir çatlak süresi gösterir. Zayıf şifreli tüm kartlar kırmızı işaret ile işaretlenmiştir.

Şifre üreticisi, rastgele ve güvenli şifreler oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca unutulmaz, ama yine de güçlü şifreler üretmek için bir seçenek var. Masaüstü uygulaması verilerinizi başka bir şifre yöneticisinden otomatik olarak alabilir. Tüm şifrelerinizi manuel olarak yeniden girmeniz gerekmez.

SafeInCloud Sistem Bilgileri:

Boyut: 5.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Andrey Shcherbakov

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SafeInCloud İndir – Mac için Ücretsiz Şifre Yöneticisi" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status