Safari İndir: Ücretsiz Web Tarayıcısı

Apple tarafından geliştirilen ücretsiz bir web tarayıcısı. Mozilla Firefox, Google, Chrome, Opera, Maxthon vb tarayıcılardan farklı olarak kaliteli bir web tarayıcısı kullanmak istiyorsanız ücretsiz Safari web tarayıcısını kullanabilirsiniz.

Safari sadece dünyanın en yenilikçi web tarayıcısı değil. Bu web ile etkileşim şeklini değiştirir. OS X Lion yararlanmak büyük yeni özellikleri ile, gördüğünüz her şeyi tamamen dalmış olacaksınız, dokunma, okumak ve izlemek.

Safari, Apple ürünü bir tarayıcı. Bir dünya devi olan Apple firmasının diğer ürünlerine benzer özellikler taşıyan ve birlikte entegre olarak çalışabilen Safari, iTunes benzeri bir Sık Kullanılanlar yönetimine sahip. Quicktime entegre medya çalıcı olarak geliyor ve Opera, Firefox ve Internet Explorer 7 gibi sekmeli olarak internet gezintisi imkanı sunuyor. Önyüzde Google arama kutusu yeralıyor, web sitelerinde doldurmaktan sıkıldığımız formları doldurubaliyor, şifrelerimizi yönetebiliyor, pop-up ve reklamları engelleyebiliyor.

Safari’nin en önemli iddiası ise diğer tarayıcılara göre en az iki kat hızlı sayfa gösterdiğini söylemesi. Bunun yanında beta aşamısında olan bu tarayıcı bazı sitelerde doğru bir görüntü veremeyebiliyor.

Safari web tarayıcısı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 36,71 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Safari 5.1.7 İndir – Web Tarayıcısı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status