August 17, 2022


PC Sabit Disklerinizi Koruyun ve Yönetin

Ücretsiz Sabit Disk Yöneticisi, PC sabit disklerinizi tamamen korumak ve yönetmek için çok yönlü bir çözüm olmayı hedeflemektedir. Sabit diskinizi yeni bir HDD’ye veya SSD’ye taşımak için seçeneklerin yanı sıra tam bir yedekleme, kurtarma ve bölümleme çözümleri yelpazesi sunar.

Özet olarak Sabit Disk Yöneticisi 15 Professional, en yeni veri yönetimi için ihtiyacınız olan her şeyi içerir ve daha önce hiç mümkün olmayan profesyonel sistem yönetimi seçeneklerini başlatır. Mevcut bölümleri veri kaybı olmaksızın bölebilir, bölümleri konsolide edebilir, bölümlerin silinmesini geri alabilir, sabit sürücünüzü analiz edip optimize edebilirsiniz.

Windows sisteminizi yeni bir donanıma taşımayı kolaylaştırır. Ayrı sabit diskleri ve bölümleri sadece birkaç tıklama ile de kopyalayabilirsiniz. Dahası, “Disk Silecek” modülü, boş alanın temizlenmesini ve verilerin kalıcı olarak silinmesini sağlar. Buna ek olarak, yazılımın önyüklenebilir bir sürümünü oluşturmak için “Kurtarma Ortamı Oluşturucu”yu kullanabilir ve tüm işlevleri yüklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Hard Disk Manager Sistem Bilgileri

Boyut: 7.3 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sabit Disk Yöneticisi Hard Disk Manager Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status