August 17, 2022


Büyük poster, afiş duvar fotoğrafları yapma programı

RonyaSoft Poster Printer (ProPoster), büyük boyutlu fotoğraf posterleri, duvar kağıtları ve afiş yapma imkanı sağlayan, kullanışlı ve para tasarrufu sağlayan bir fotoğraf yazdırma yazılımdır. Evden veya ofis yazıcılarından ve Windows çalıştıran bilgisayardan artık poster basmak kolaylaştı ve artık karmaşık yazılım araçlarını kullanmanız gerekmiyor. Sadece bir resim seçin, panoya fotoğraf veya yapıştırın ve sonra istediğiniz boyutu belirtin. Geri kalanı fotoğraf Poster Printer yapar.

RonyaSoft Poster Printer görüntüleri ve fotoğrafları birden çok sayfaya yazdırmayı sağlayan gelişmiş bir programdır. Büyük formatta afişler, işaretler ve posterler yapmak mümkündür. Poster yapımcısı, bir resim veya fotoğrafın kaç tanesinin doğranması gerektiğini otomatik olarak hesaplayan ve sonra ne kadar kağıt ihtiyacınız olduğunu ve ne boyutta olduğunu bildiren tüm tahmin çalışmalarını elinden alıyor. Tek ihtiyacınız olan şey ev veya ofis yazıcınızdır ve uzaktayken ilk tam boyutlu poster veya afişinizi oluşturmaya başlayın.

RonyaSoft Poster Printer diğer banner yazılım programlarına göre daha iyi ve kullanımı daha kolaydır. Büyük boy bir baskıyla karşı karşıya kalabildiğinizde Corel Draw veya Photoshop gibi karmaşık grafik tasarım yazılımlarını kullanmanız gerekmez.

Poster yaratıcı yazılım, tüm teknik ayrıntılarla ilgilenirken ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Tüm boyutları kontrol eder, görüntüleri parçalara ayırır, gerekli kağıdı hesaplar ve hepsi evde veya ofisinizdeki yazıcıda ve genelde kullandığı kağıt boyutunda ayarlar. Baskı tamamlandıktan sonra, tüm parçaları birbirine bağlamak için sadece bir tutkal ya da yapışkan banda ihtiyacınız vardır ve orada da var. Kendi kişisel kişisel poster yapımcısı.

Poster ve afişlerinizi yazdırmak için standart bir yazıcının (US Letter, DIN A5, A4 veya A3 kağıt formatı) veya büyük boyutlu çizicinin (DIN A2, A1 veya A0 kağıt formatı) kullanılması gerekecektir. Poster oluşturma yazılımı bu yazıcılar da dahil olmak üzere çeşitli yazıcıları destekler: HP, Canon, Epson, Lexmark, Brother ve diğerleri. RonyaSoft poster yaratıcısı yazılımı Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10ile uyumludur.

RonyaSoft Poster Printer bilgileri

Sürüm: Poster Printer 3.02.14

Boyutu: 5.49 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

"RonyaSoft Poster Printer (ProPoster) 3.02.14 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status