August 15, 2022


Ücretsiz sistem geri yükleme programı

Rollback Rx Home Edition (Free), Windows iş istasyonunuz için ücretsiz zaman makinesi programıdır. Kullanıcıları ve BT yöneticilerini, bilgisayarlarını önceki anlarına kolayca geri yükleyebilmelerini sağlayan kapsamlı bir Windows Sistem Geri Yükleme çözümüdür. Rollback Rx, PC’leri yönetmek için yeni bir yaklaşım öneriyor. RollBack Rx Home, kullanıcıların Windows tabanlı bilgisayarları daha iyi yönetmesine ve kilitlemesine yardımcı olur.

VMWare desteği, alt konsol erişimi, 7 anlık görüntü alma özellikleri ile RollBack Rx Home, sistem geri yükleme için iyi bir programdır. RollBack Rx programının Server, Professional ve Home (Free) olmak üzere üç farklı versiyonu vardır. Server en kapsamlı versiyonudur. Professional gibi ücretli sürümdür. Ancak Home sürümü bazı kısıtlamaları ile ücretsiz sürümdür.

RollBack Rx saniyeler içinde önceki herhangi bir noktaya sistemi geri yükleme yeteneğine sahiptir. Dakika, saat, gün, hafta ve ay olmak üzere önceki anlık görüntüye geri dönmek mümkündür. Bilgisayarın performansını etkilemez, minimum sistem kaynaklarını kullanır. En fazla 7 anlık görüntü desteği vardır. Sistemi yeniden başlatmaya gerek duymadan eksiksiz bir sistem anlık görüntüsü oluşturur.

Herhangi bir sistem çökmesi durumuna karşı saniye içinde durumu tersine çevirin (Windows başlatılamaz olsa bile). Başarısız bir programın ve sistem güncellemelerini ve hatalı güncellemeleri geri alabilirsiniz. Saniyeler içinde herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya virüs saldırısından kurtulun. VMWare ve Sanal Makineler ile hem ana hem de istemci olarak sanal makinede çalışır.

rollback-rx-home

Otomatik silme işlemini önlemek için anlık görüntüleri kilitleyin. Dosyaları ve klasörleri herhangi bir görüntüden keşfedin, bunlara göz atın ve alın. Sürükleyip onları aktif sisteminize bırakın. Kullanıcıların tüm yazılımları güvenle test etmesine ve %100 kaldırmayı tamamlamasına izin verir.. Windows önyükleme yapamıyor olsa bile, çökmüş bir bilgisayardan dosyaları almak mümkündür. Erişim kontrolü – birden fazla kullanıcı ve yönetici ayrıcalık düzeyini yönetmeyi sağlar. Anlık görüntülerin sabit bir programda veya belirli dosyaların (örn. Setup.exe) yürütülmesinin yanı sıra manuel olarak alınmasını da otomatik olarak planlayın.

Rollback Rx tepsi simgesini ve açılış ekranı (önyükleme sırasında görülen) gizleyebileceğiniz Gizli Mod ile birlikte gelir. Alt konsol erişimi için başlangıç sıcaklığını değiştirme. Sistem kaynaklarını en iyi duruma getiren ve boş alanı kurtaran anlık görüntü birleştiricisi. Dağıtım seçeneklerini ve önceden tanımlanmış Rollback Rx ayarlarını belirleyecek olan sistem yöneticileri için gelişmiş kurulum yapılandırma sihirbazı.

RollBack Rx Professional Bilgileri

Sürüm: RollBack Rx Home 10.4

Boyut: 12.80 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RollBack Rx Home İndir – Sistem Geri Yükleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status