October 5, 2022


Windows için Kötü Amaçlı Yazılım İşlemlerini Sonlandırma ve Temizleme Programı

RogueKiller, köklü saldırılar, kötü niyetli kişiler, solucanlar gibi genel tehditleri ve gelişmiş tehditleri tespit edip kaldırabilen bir anti-malware. Ayrıca, tartışmalı programları (PUP) ve olası kötü sistem değişikliklerini / yolsuzluklarını (PUM’lar) tespit etmektedir.

RogueKiller, kötü niyetli güvenlik yazılımları gibi kötü amaçlı yazılım bulaşmalarını kaldırmak için bazı zorlukların giderilmesiyle gelişmiş kullanıcılara yardımcı olabilen, bağımsız bir anti-malware aracıdır.

Program bilinen zararlı yazılım işlemlerini sonlandırabilir, böylece el ile bunları silebilir veya işi bitirmek için üçüncü parti kaldırma araçlarını kullanabilirsiniz. RogueKiller, sahte dosyalarla değiştirilen DNS ve Proxy ayarlarını yanı sıra HOSTS dosyanızı da geri yükleyebilirsiniz.

RogueKiller, diğer uygulamaları çalıştırmanızı engelleyen sahte İnternet Security paraziti gibi kötü amaçlı yazılımları sonlandırabilir. RogueKiller yolunu temizledikten sonra, enfeksiyonu temizlemek için tam özellikli bir anti-virüs aracı veya kötü amaçlı yazılım giderici çalıştırmalısınız.

Tek tıklama ile zararlı yazılımların çalıştırmak istedikleri işlemleri sonlandırmanıza ve bunları güvenli bir şekilde kaldırmanıza yardımcı olacak başarılı bir programdır.

RogueKiller Sistem Bilgileri

Boyut: 34.58 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RogueKiller Anti-malware İndir (Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status