Ücretsiz şifre yöneticisi

Dünyanın en çok kullanılan form doldurucusu ve şifre yöneticisi RoboForm web tabanlı formları tek tuşla rahatça doldurabileceğiniz bir program. RoboForm tarayıcınıza bir tuş ekleyerek giriş veform doldurma işlemlerini basite indirmenize olanak sağlayan bir yazılım. Kurulum sonrası bir sihirbaz sayesinde isim, adres, telefon, e-posta, kullanıcı adı şifre, banka hesabı veya kredi kartıbilgilerini giriyorsunuz ve daha sonra geriye sadece tarayıcıya entegre olan tek tuşa basmak kalıyor.

Web siteleri için geçerli kullanıcı desteği de veren programın araç çubuğunda yer alan aramamotoru sayesinde istediğiniz arama motorları üzerinde aramalar yapabilir, forumlarınızı düzenleyebilir ve giriş yapıcağınız hazır formları seçebililrsiniz. Yenilenen araç çubuğu ile RoboForm giriş yaparken form doldurmak zorunda olduğunuz sitelere en hızlı erişimi sağlamanıza yardımcı oluyor.

RoboForm özellikleri; Şifrelerinizi Ezberler ve Otomatik Olarak Giriş Yapar. Tek tıklamayla uzun kayıt ve denetim formlarını doldurur. Tam güvenlik sağlamak için şifrelerinizi şifreler. Şifre kırıcıların tahmin edemeyeceği rasgele şifreler üretir. Şifreleri uyuşan web sitelerinde doldurup Yemlemeyle savaşır. Şifreleri yazarken klavye kullanmayarak Keylogger’ları Yener. Şifrelerinizi Yedekler, bilgisayarlar arasında yedekler.

GoodSync ‘i kullanarak bilgisayarlar arasında şifreleri eşitler. Şifrelerinizde, notlarınızda ve İnternetteki anahtar kelimeleri arar. Taşınabilir: RoboForm2Go, USB’den çalışır, kurulum gerekmez. PDA-dostu: şifrelerinizi Cep PC ve Palm ile eşitler. Tarafsız: Internet Explorer, AOL/MSN, Firefox ile çalışır. IE 7 ve Vista de artık desteklenmektedir.

RoboForm Bilgileri

Son Sürüm: RoboForm 7.9.20.5

Boyutu: 17.70 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Siber Systems Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RoboForm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status