RKill: Kötü Amaçlı Yazılım İşlemini Sonlandırma

RKill bilinen malware işlemleri sonlandırmak için geliştirilen bir programdır. RKill çalıştığında kötü amaçlı yazılım süreçlerini sonlandırır ve ardından kötü amaçlı yazılımları kaldırır. Bilgisayarınızda yaptığı işlemleri gösteren bir günlük dosyası tutar.

RKill sadece bir programın çalışan işlemi sonlandırır ve herhangi bir dosya silmez.

Rkill çalıştığında, kötü amaçlı yazılım süreçlerini temizler. Sonrasında, yanlış dosya birliklerini ortadan kaldıran ve belirlenmiş araçları kullanarak bizi durduran önlemleri onaran bir kayıt defteri dosyası oluşturur. Bunlar bittiğinde programın çalışması sonucunda durdurulan işlemleri gösteren bir log dosyası görüntülenir. Rkill sadece bir programın çalışma işlemini durdurur ve hiçbir dosyayı silmez.

Bu programı çalıştırdıktan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatmamalısınız. Bunun yerine, bilgisayarınızı hemen bir anti-virüs ya da anti-malware programı ile taramalısınız.

RKill programını farklı dosya adlarıyla indirmenizi öneriyoruz. Çünkü bazı kötü amaçlı yazılımlar, belli bir ada sahip olmayan dosyaların çalışmasını engelleyebilir.

RKill Ekran Görüntüsü

RKill-indir

RKill Bilgileri

Son Sürüm: RKill 2.6.6.0

Boyutu:1.84 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Bleeping Computer LLC.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RKill 2.6.6.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status