August 15, 2022


Rival Knights: iPhone, iPad Ücretsiz Şövalyeli Mızrak Oyunu

iPhone, iPad için Rival Knights akıllı cihazlarınıza indirerek herkese nasıl bir şövalye olduğunuzu göstermek için hazırlanın. Ücretsiz bu oyunda ya rakiplerini alt edeceksin, yada yenilip ülkeni kaybedeceksin.

Çünkü kral savaşta öldü, krallık borç içinde, halkın zor günler yaşarken krallığın etrafını da düşman klanlar sarmış durumda. Durum böyleyken düşman klanları yok etmek için mızrak dövüşlerinde tek ve çoklu oyuncu modlarında düşmanlara meydan okuyun. Aksiyon dolu savaşlarda ne kadar güçlü olduğunu herkese göster. Arkadaşların ile bir klan oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız klanlarda şampiyonluk tahtına oturun. Savaşlarda turnuva sandığını kap ve krallığını rezil Lord Cunnings’in elinden kurtar.

rival-knights-indir-iphone-ipad

Fantastik macera oyununun konusu orta çağ krallığında geçmektedir. Çevrim içi çok oyunculu (MMO) turnuvalar, klanlar, destansı şövalye dövüşlerinde şampiyonluk tahtı için savaş. Rakiplerle yapacağınız savaşlarda nişan alırken zamanlamanı iyi ayarlaman gerekiyor. 5 farklı ligde acımasız düşmanlarla ve rakip klanlarla savaşacaksın. Savaşları farklı hava koşullarında yapabilirsiniz. 120’den fazla at, mızrak, zırh, miğfer ve daha fazlasının kilidini aç ve rakiplerine karşı üstünlükler için demircide yükselt. Bayrağını kişiselleştirerek rakiplerini korkut.

Rival Knights (iPhone / iPad) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 627 MB

Gerekli sürüm: iOS 6.0 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Rival Knights İndir (iPhone / iPad)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status