August 11, 2022


Rival Knights: Android için Ücretsiz Şövalye Oyunu

Android için Rival Knights fantastik bir hikayeye sahip olan ve şövalyeniz ile zafere doğru ilerlemeye çalışacağınız ücretsiz bir oyundur. Macera dolu oyunda binlerce rakibe karşı büyük rekabetlere hazırlanın. Sezgisel dokunmatik ekranda aksiyon dolu ve etkileyici görseller içinde gerçek bir şövalye gibi mızrağını salla ve dövüş. Kral öldü, borç çoğaldı ve halkını zor günler bekliyor ve düşman klanlar krallığını sarmış ve ülkeni işgal etmeye çalışırken bu zor zamanları atlatmak için elinden geleni yap.

Doğru zamanda iyi nişan alarak rakiplerini devir ve 5 farklı ligde kale ve tahtları ele geçirmek için zorlu düşmanlar ve rakip klanlar ile savaş. Hareket yakalayan animasyonlar sayesinde şövalye ve atlar sizi farklı bir Dünyaya götürecek. etkileyici 3B grafikler ve harika kamera açıları. Farklı hava koşullarında nefes kesecek havalarda rekabete hazır ol.

rival-knights-indir-android

120’den fazla at, mızrak, zırh, miğfer ve daha fazlasının kilidini aç ve diğer rakiplerine üstün gelmek için onları demircide yükseltin. Bayrağını kişiselleştirerek rakiplerini korkut. Diğer oyunculara karşı çok oyunculu oyunlarda meydan okuyun. Haftalık çok oyunculu PvP turnuvalarına katılın ve ödüller kazanın.

Rival Knights (Android) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: Cihaza göre değişir

Gerekli sürüm: Cihaza göre değişir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Rival Knights İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status