PC’den Aynı Anda Birden Fazla Programı Kaldırın

Revo Uninstaller Windows PC’lerden tek tek yada aynı anda birden fazla programı kaldırmaya yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır. Türkçe dil destekli bu programı büyük ihtimalle duymuşsunuzdur. Portable versiyonunu indirerek yanınızda taşıyarak her an için kullanabilirsiniz.

Revo Uninstaller basit bir kullanıcı arayüze sahiptir ve profesyonel yada acemi her kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilir. Program 3 farklı şekilde kullanım imkanı sunuyor. Üç çeşit tarama ile programı Bilgisayardan tamamen kaldırın. Windows Denetim Masası üzerinden de yüklenen programlar kaldırılabiliyor. Ancak kaldırılan programlara ait geride oldukça fazla parça kalmaktadır. Tabi doğal olarak bizler bunu fark edemiyoruz.

İşte bu sorundan dolayı Revo Uninstaller gibi programlar işimizi bir hayli kolaylaştırıyor. Bir tıklama ile kaldırılacak programı seçiyor ve gerisini Revo Uninstaller programına bırakıyoruz.

Revo Uninstaller, PC’nizi yüklü programlar için tarar ve normalde geride bırakılacak bitler de dahil olmak üzere, bunların tüm izlerini kaldırmanıza izin verir.

Revo Uninstaller sistem bilgileri:

Boyut: 8.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Revo Uninstaller Türkçe Portable İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status