October 5, 2022


Ücretsiz ve Türkçe program kaldırma aracı

Revo Uninstaller Free istenmeyen programları veya kullanıcı kayıtlarını silmeniz için size yardımcı olabilecek ücretsiz bir program kaldırma aracıdır. Program kaldırma aracı, tüm ve geçerli kullanıcı için yüklü programları ve bileşenleri listeler. Bir görünüm menüsü ve bağlam menüsü ile program bileşenleriyle ilgili bilgi verir: program özellikleri, kayıt defteri girdileri ve üreticinin web sitesine bağlantılar. “Ara” seçeneği ile programın yalnızca birkaç harfini yazarak yüklü uygulamaları bulabilirsiniz.

Revo Uninstaller Pro, Windows Hizmetleri, Sürücüler, Dosya ilişkilendirmeleri, Kabuk Uzantıları, COM bileşenleri, Windows Installer bileşenleri, program ayarları ve daha fazlasını içeren kalanlar için arama işleminde çok hassas, hızlı ve çok etkili olan daha gelişmiş algoritmalara sahip artıkları tarar.

Revo Uninstaller, ücretsiz bir kaldırma yardımcı programıdır. Kaldırmak için dosyalar, klasörler ve kayıt defteri girdileri üzerinde sola tarama yapan programları kaldırmak için güçlü özelliklere sahiptir. Eşsiz ‘Hunter modu’ ile size yönetmek (kaldırma, durdurma, silme, otomatik başlatmayı devre dışı bırakma) için basit, kullanımı kolay ancak etkili ve güçlü yaklaşımlar sunar ve yüklü ve / veya çalışan uygulamanız hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Birçok temizleme aracı mevcuttur.

Revo Uninstaller Free programı Başlangıç Yöneticisi, Windows Araçları Yöneticisi, Gereksiz Dosya Temizleyicisi, Tarayıcı Geçmiş Temizleyicisi, Office Geçmiş Temizleyicisi ve Geri Dönüşümsüz Silicisi araçları içermektedir.

Revo Uninstaller Free Bilgileri

Boyut: 6.76 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Revo Uninstaller Free Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status