August 17, 2022


Responsive Web Site Yapma Programı

GrafX Website Studio kolay ve hız bir şekilde responsive web site hazırlamayı sağlayan ücretsiz bir program. Responsive, yani duyarlı web siteler oluşturmaktan maksat, bilgisayar, tablet veya telefon gibi farklı cihazlarda uyumlu görünecek web siteler yapmak demektir. Bu program sayesinde, web sitenizi görüntüleyecek tüm cihazlar için siteniz uyumlu olacaktır.

GrafX Website Studio, duyarlı web siteleri oluşturmak için güçlü bir uygulamadır. Program hazır şablonlarla birlikte gelmektedir, ancak bu konuda pek fazla seçenek beklememenizi tavsiye ederim.

Hazır şablonlar ile kolayca web sitenizi hazırlayın

Sevdiğiniz bir şablonu seçerek işe başlayabilirsiniz. Bir sihirbaz yardımı ile, hemen bir başlık, şirket adı, telif hakkı mesajı, simgeler, menü adları, FTP hesap bilgileri ve daha fazlasını özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Sitenin ana sayfası önce görüntülenir. Test şablonu, animasyonlu görüntülerle ve duyarlı bir düzenle iyi görünüyor. Sayfanın her düzenlenebilir öğesinin yanında küçük bir kurşun kalem simgesi bulunur ve bu tıklandığında daha fazla bilgi görüntülenir.

Düzenleme her zaman beklediğiniz kadar uygun olmayabilir. Yapılan bazı testlerde, resmin yanındaki bağlantıya tıkladığınızda, bir JPG veya PNG içeri aktarmayı denediğinizde, sadece resim metnini düzenleme seçeneği çıkabilir. Tamamen sorunsuz bir uygulama değildir. Bu nedenle her şeye hazırlıklık olmanızı tavsiye ederim.

Pek çok düzenleme ve özelliğe sahiptir

GrafX Website Studio uygulamasının bir çok düzenleme seçeneği ve özelliği vardır. Bunların nasıl çalıştığını kolayca anlayabilirsiniz, rahat olun zor değildir. Sitenizi FTP yoluyla yükleyebilir, HTML ve CSS dosyaları olarak kaydedebilir veya hatta bir PDF olarak dışa aktarabilirsiniz.

GrafX Website Studio, her ihtiyacınızı karşılamak için görünümünü özelleştiren kendi web sitenizi oluşturma araçlarını sunmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Verilen şablonları kullanarak kolayca web sitenizi oluşturun.

GrafX Website Studio ücretsiz responsive web site hazırlama programı Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 sistemlerle uyumludur. GrafX Website Studio 191 MB dosya boyutuna sahiptir. Aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Responsive Web Site Yapma Programı: GrafX Website Studio İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status