January 24, 2022


Ücretsiz Ses ve Müzik Oynatma Programı

Hızlı ve ücretsiz ses çalar. Resonic Player, büyük bir dalga formu görünümü, bir frekans analizörü ve müzikal bir göz kamaştırıcı görüntüye sahip olan hızlı bir ses ve müzik çalar, dizin çalar ve örnek tarayıcıdır.

Klavyenizdeki boşluk düğmesine basarak ses seviyesini geçici olarak azaltmak için tüm standart çalma özelliklerine sahip dağınık olmayan ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Özel kısayol tuşları için kapsamlı destek var, müzikçaların neredeyse her yönü klavyeden kontrol edilebilir.

Diğer özellikler arasında farklı oynatma modları, parçaların işaretlenmesi ve tekrarlanması, uyku zamanlayıcısı, görev çubuğu entegrasyonu ve daha fazlası yer alıyor. Resonic Player standart MIDI yanı sıra tüm yaygın ses formatlarını destekler. Tek bir “Sol Tıklamayla” klasörler arasında gezinir, dosyalar oynatılır, ses aranır, ses seviyesi değiştirilebilir.

Son olarak Resonic kullanıcı arayüzü, ses içeriğini görsel olarak gösteren büyük bir dalga formu arama çubuğu etrafında oluşturulmuştur. Özel bir tarayıcı ve dosya listesi, klasörlerinize ve dosyalarınıza hızlı erişim sağlar.

Resonic Player sistem bilgileri:

Boyut: 11.3 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Resonic Player İndir Bedava" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status