September 29, 2022


Rename Master İndir: Toplu Dosya Adı Değiştirme Programı

Rename Master çok hızlı bir şekilde toplu olarak dosya/klasör adı değiştirme, yeniden adlandırmak için tasarlanmış ücretsiz yardımcı programdır. Web siteleri, dosya arşivleri, ya da müzik, video veya resim koleksiyonları ile çalışanlar muhtemelen bir şekilde dosyaları yeniden adlandırmanın çok fazla zaman aldığını biliyordur.

Rename Master yardımcı program, dosya özellikleri, MP3 etiketleri, JPEG JFIF ve EXIF ​​etiketleri, video etiketleri ve metin dosyaları ile yeniden adlandırmayı destekler. Toplu yeniden adlandırma sayesinde fazla zaman almadan dosya/klasör adı değiştirebilirsiniz.

Rename Master Özellikleri: Akıllı sayı sıralaması. Tam Unicode dosya adı desteği. Dosya ve klasör yeniden adlandırma. Özel dosya listesi sütunlar. Otomatik Önizleme. Alt Klasör birden fazla klasör dosyaları yeniden adlandırmak için tarama. JPEG/MP3/Video etiketleri için yeniden adlandırma. Yaygın olarak kullanılan yeniden adlandırma seçenekleri kaydetmek için komut dosyaları. [?] [*] Ve komut istemi tarzı joker karakterler ya da tam normal ifade desteği.

Rename Master toplu klasor adi degistirme

Rename Master Bilgileri

Virüs Tarama0 / 54

Son Sürüm: Rename Master 3.11

Boyutu: 1.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Jackass JoeJoe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Rename Master 3.11 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status