Uzak masaüstü bağlantı programı

Remote Desktop Manager Free kullanıcı dostu arayüzü ile kaliteli bir uzak masaüstü yönetim programıdır. Uzaktan bilgisayar masaüstü bağlantı sağlayan kaliteli bir program. Remote Desktop Manager uzaktan bilgisayar bağlantısı programı.

Remote Desktop Manager programı ile uzaktan bilgisayara bağlanma, bilgisayar kontrolü ve yönetimi yapabilirsiniz. Uzaktan bağlantı sayesinde, uzaktaki bilgisayarın masaüstü kendi bilgisayarınız gibi yönetebilirsiniz.

Entegre teknolojiler mevcuttur: Microsoft Remote Desktop, VNC, VPN, Citrix, HTTP, FTP, LogMeIn, TeamViewer ve daha fazlası.

Çoklu Bağlantı Tipleri Desteği: Remote Desktop Manager birçok araç ve protokoller ile bütünleşir: Microsoft Remote Desktop, Microsoft Remote Assistance, pcAnywhere, TeamViewer, Radmin, VNC, Dameware, Putty (SSH, Telnet, rLogin…), HP RGS, Logmein, Citrix (ICA / HDX), ve daha fazlası.

Otomatik VPN Bağlantısı (Microsoft / Cisco / SonicWall / TheGreenBow): Remote Desktop Manager Microsoft VPN, Cisco VPN, SonicWall VPN ve TheGreenBow VPN gibi birden çok VPN türlerini destekler.

Otomatik Giriş: Remote Desktop Manager dahil oturum çeşitli türleri için otomatik oturum açma izin vererek bağlantı yönetimini basitleştirir: Remote Desktop (RDP), Terminal Services, Citrix (ICA / HDX), LogMeIn, Web site (IE and embedded Firefox), Putty, TeamViewer, Ftp, HP RGS, VNC, VPN, Dameware Mini Remote.

Siz de (örneğin LastPass, KeePass, vb) veritabanı veya harici bir uygulamada yerel kimlik bilgilerini kaydedebilirsiniz.

Not: Add-on Listesi

Remote Desktop Manager indir

Remote Desktop Manager Free Bilgileri

Sürüm: Remote Desktop Manager Free 2.6.4.0

Boyutu: 125.39 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Ücretici: Devolutions inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Remote Desktop Manager Free İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status