August 15, 2022


Sistem bakım onarım ve optimizasyon programı

Reimage, sistem ile ilgili detaylı tarama yaparak sistem sorunlarını çözmek ve optimizasyon sağlamak için gelişmiş bir sistem bakım onarım programıdır. Diğer programlara nazaran benzersiz bir Windows onarım hizmetidir.

Kapsamlı bir tarama yaparak Windows hasarlı dosyaları onarır ve eksik dosyaları yükler. Windows bilgisayarda depolanan veriler için detaylı bir derleme yapar, yaptığı analizler sonucundan bilgisayarın istikrarı ile ilgili rapor görüntüler. Verileri denetledikten sonra bilgisayar güvenliği ile ilgili bir analiz yapar. Tüm denetlemeler bittikten sonra sistemin istikrar sorunları, güvenlik açıkları ve olabilecek tehditleri ve Windows hasar durumu ile ilgili detaylı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Reimage indirin, yükleyin ve çalıştırın. Çalıştırdığınız andan itibaren analiz sürecini başlatır. Aşamaları anlık olarak görebilirsiniz. İlk yaptığı iş verileri derlemek olacaktır. Verileri derlemesinin amacı onarım işlemi için verileri sıkıştırmak ve yapılan ön taramadan sonra PC sağlığı ve sorunları ile ilgili bilgi edinmek. Bilgisayarda karşılaştığınız sorunların bir çoğunu onarır.

Reimage ilk olarak ön tarama yaparak PC’nizin işletim sistemi ile ilgili tüm hataları algılar. Tarama sırasında bulunan bozuk dosyaları değiştirir ve kaldırır. Programın en faydalı özelliği ise sürekli güncellenen online veritabanında taze Windows dosyalar ve bileşenler ile bozuk ve silinen dosyaları değiştirerek Windows işletim sistemi hasarını onarır. PC’nizin performansını, istikrarını ve güvenliğini geliştirir ve üst seviyeye çıkarır.

reimage-indir-sistem-bakim-temizleme-ve-optimizasyon-programi reimage-indir-sistem-bakim-temizleme-ve-optimizasyon-programi-1

Windows hataları düzeltir, hasarlı DLL dosyaları onarır, mavi ekran hatası oluşmadan sorunları çözer, virüs hasarlarını ortadan kaldırır. Kullanıcı verilerine zarar vermeden, gerekli tüm önemli Windows sistem dosyalarını değiştirir ve onarır. Reimage, herhangi bir tehlikeyi önlemek için varsayılan Microsoft sistem ayarlarını geri yükler. Her zaman öncesi onarım durumuna sisteminizi geri döndürebilirsiniz.

Ayrıca donanım problemlerini önlemek için, sabit sürücü (HD), rastgele erişim belleği (RAM), merkezi işlem birimi (CPU) için ön tarama yaparak genel donanım profili oluşturur ve sistem performansını maksimize etmek için değiştirilmesi gereken parçaları önerir. Ancak, Reimage donanım sorunlarını gidermez.

Reimage Bilgileri

Son Sürüm: Reimage 1.8.4.2

Boyutu: 590 KB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: Reimage.com

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • ismail
    25 Aralık 2018

    bu parayla ben dört defa format attırıyorum gereksiz

"Reimage İndir – Sistem Bakım Onarım ve Optimizasyon Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status