Registry Repair: Kayıt Defteri Temizleme ve Onarım

registry-repair-indir-Registry Repair Windows sistemlerindeki kayıt defteri sorunları çözmek ve temizlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Windows kayıt defteri ile ilgili sorunlar olursa hata mesajları alırsınız veya daha da kötüsü Windows çökebilir.

Bu temizleme aracı kayıt defterini düzeltir ve PC performansını artırır. Birkaç kolay adımda bilgisayarlarınızı optimize eder, geçersiz girişleri, referansları ve neden olan sorunları bulabilirsiniz. Windows kayıt defterindeki linkleri ve bulunan hataların bir listesini sağlar, daha sonra bu hataları tel tek onarabilirsiniz. Registry Repair bugün piyasada mevcut olan en güvenli kayıt defteri temizleme araçlarından biridir.

Registry Repair neleri bulur ve temizler;

Geçersiz yolları, Geçersiz dosyaları, Geçersiz dosya türlerini, Geçersiz özel kontrolleri, Kullanılmayan yazılım kayıtlarını, Ölü dosya uzantıları, Geçersiz uygulama yolları, Geçersiz yardım yolları, Geçersiz yazı tipleri, Geçersiz başlangıç programları, Geçersiz paylaşılan programlar, ve diğer tüm ölü kayıtları temizler.

Registry Repair Bilgileri

Son Sürüm: Registry Repair 5.0.1.82

Boyutu: 4.85 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Registry Repair Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status