RealVNC Free: Ağ Üzerinden PC Kontrol Programı

RealVNC FreeRealVNC Free – Uzaktan PC Kontrol Programı: VNC Virtual Network Computing kısaltmasıdır. Bu her yerde Internet üzerindeki başka bir bilgisayarda basit bir program ( “izleyici”) kullanan bir bilgisayar ( “sunucu”) ile görüntülemek ve etkileşim sağlayan uzaktan kontrol yazılımıdır.

Ağ üzerinden pc kontrol programı, Network üzerinden çalışan pc konrol programı, yerel ağlarda uzaktan kontrol programı da diyebiliriz.

RealVNC herhangi bir ağ üzerinden masaüstü uygulamaları ile etkileşim sağlayan uzaktan kontrol yazılımıdır. Üst düzey kolaylığı için, herhangi bir masaüstü yazılımı yüklemek zorunda kalmadan, bir tarayıcı içinde uzaktan kontrol edilebilir bir Java görüntüleyici vardır.

İki bilgisayar, örneğin evinizde Windows PC’nizden, ofiste ki Linux PC görüntülemek için VNC kullanabilirsiniz, aynı tip olması gerekmez. VNC ücretsiz ve kamuya açık bir program ve sanayi, akademi ve özel de milyonlarca insan tarafından yaygın olarak kullanılıyor.

VNC, bağımsız işletim sistemi, bilgisayarlar arasında bağlantı kurar. Android ve iOS cihaz uygulamaları VNC özellikli bilgisayarlara bağlayabilirsiniz.

Boyutu: 19.10 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RealVNC Free İndir – Ağ Üzerinden Başka Bilgisayara Bağlanma" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status