Android İçin RE-VOLT Klasik – 3D Yarış Oyunu

RE-VOLT oyunun Android telefon ve Android tabletler için ücretsiz sürümü. Android telefondan RE-VOLT Klasik 3D yarış oyunu oynamanın keyfini yaşayın.

RE-VOLT radyo kontrollü maket araba yarışı oyunudur. Oyun hem eğlenceli hem de heyecan verici. Hızlı tempolu bir oyun ve patlayıcı silahlar ile rakiplerini saf dışı  bırakın. Tam anlamı araba yarışında mücadele etmeniz gerekiyor. Hem savaşıp hem de yarışmanız gerekiyor. Birbirinden güzel araba parça tasarımları ile arabanızı zevkinize göre dizayn edin. Oyun gerçekten mükemmel bir deneyim sunuyor.

14 yarış pistinde yarış yapacaksınız. Birbirinden farklı pek çok yarış pisti bulacaksınız. Tasarımları ile 42 çeşit araba arasından seçim yapın. Arabalar arasında benim en çok hoşuma giden, elektrikle ve gazla çalışan arabaların olması. Araba yarış oyunlarında pek görülmeyen tipler. Hızlı veya yavaş arabalar, ağır veya hafif arabalar mevcut. Seviyeleri geçtikçe yeni arabaların kilitleri açılacak.

Tek yarış modları, zaman denemeleri, uygulama modu veya Stunt Arena yarışlarında yıldızları toplayın.

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 116 MB

Gerekli sürüm: Android 2.3 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • Motor Oyunu
    24 Temmuz 2015

    Re-Volt u PC de oynamıştım daha önce, gerçekten çok şirin ve eğlenceli yarış ortamları var, mobildede aynı eğlenceyi yakalayabildi ise kesinlikle kaçırmayın derim.

"RE-VOLT Klasik – 3D Yarış İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status