August 15, 2022


rattleCAD – Ücretsiz Grafik Uygulaması (Çizim Programı)

Çizim yapmayı seviyor musunuz? Çizim yapmayı seviyorsanız bu küçük ücretsiz program tam sizlik. Keyif alarak çizimler yapın. rattleCAD bir bisiklet geometrisi tasarımı ve yapılandırması ile çizimler elde etmenize yardımcı olacak ücretsiz, bedava grafik uygulaması. rattleCAD kullanmak çok kolaydır.

rattleCAD ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılım projesidir. rattleCAD, tam parametrik bir bisiklet modeli ile ısmarlama bisiklet çerçeve yapıcılarını desteklemektedir. rattleCAD, bisiklet çerçevesinin rafine edilmesinden önce taban geometrisini yapılandırarak size tasarım sürecinde yardımcı olur.

Bu hassaslaştırmaya dayalı olarak, rattleDAD yuvarlak tüplerin ana mitozlarını ve farklı çerçeve tezgahlarının ayarlarını içeren atölye çizimlerini oluşturur. RattleCAD aynı zamanda bir bisiklet model oluşturmak için bir dizi bileşen sunar ve rattleCAD içinde oluşturulan tüm çizimleri basmak ve yeniden kullanmak için farklı dışa aktarma formatlarını desteklemektedir.

RattleCAD, proje bilgisini ve SVG dosya biçimini tek bileşenleri temsil etmek üzere depolamak için XML dosya biçimini kullanır ve bisikletinizi alıştırır. Bu bileşen kitaplığı kendi ihtiyaçlarınıza göre genişletebilirsiniz.

Tasarımda zamandan tasarruf etmek ve yeni bisikletinizi oluşturmak veya bisiklet geometrisinde bazı araştırmalar yapmak için projeye bağış yapabilirsiniz.

Boyutu: 10.52 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"rattleCAD İndir – Ücretsiz Grafik Çizim Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status