RAR dosyalarının şifrelerini kırma programı

Bu program RAR için kayıp parola / sürümleri 2.xx ve 3.xx. ve WinRAR arşivlerini kurtarmak için tasarlanmıştır. Program ayrıntılı arama yöntemi ile ( “wordlist” veya “sözlük” yöntemi) karakterler tüm olası kombinasyonları ( “bruteforce” yöntemi), ya da şifrelerin listelerinden bulur. Self-arşiv ve ciltli arşivlerin açılan dosyalarını desteklenir. Program mevcut durumunu tasarruf edebilir (istediğiniz zaman, programı durdurabilir ve daha sonra aynı devlet başlatın). Tahmini hesap yapılandırma programı daha dikkatli sağlar.

RAR Password Cracker ile RAR dosyalarında unuttuğunuz,bilmediğiniz şifreleri kırabilirsiniz.Diyelimki internetten bir RAR dosyası indirdiniz ve şifresinide bilmiyorsunuz ve dolayısıyla da dosyayı açamıyorsunuz.Yapmanız gereken programla o dosyayı açmak ve iki yöntemden birini deneme yoluyla şifrelere ulaşmaya çalışmak.

Yazılım içerisinde de bunları belli yöntemlerle deneyebilirsiniz.Amaç belli bir sistemde denemek.İki yol var programın bünyesinde ; bunlardan ilki sözlük yöntemi ikincisi ise listeleme yöntemi.Belirlediğiniz aralıklarda veya listede şifre denemeleri yapabiliyorsunuz böylece.

Not:Demo versiyonda yazılımın çözmeye çalıştığı şifre uzantılarında kısıtlama bulunmakta.Bir kerede iki kelimeden veya 3 karakterden öteye gidemiyorsunuz demo versiyonda.

Boyut: 285 KB

Dil: İngilizce

Lisans: Demo

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RAR Password Cracker 4.12 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status