August 14, 2022


RapidShare Downloader

Rapidshare Downloader RapidShare.com’dan kolay bir şekilde dosya indirmek için geliştirilmiştir. RapidShare.com linklerini kopyalayıp programa yapıştırarak çok basit bir şekilde indirme listenizi oluşturabilirsiniz.

Dosyaları artık teker teker indirmek, sıradaki dosyayı indirmek için indirdiğiniz dosyanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz linkleri sadece programa ekleyin, MajorShare – RapidShare Downloader indirsin. Sizede oyun oynamak, filmlerinizi izlemek, internette surf yapmak ve işlerinizle ilgilenmek kalsın.

Artık linkleri eklemek çok daha kolay! RapidShare linklerini programa iki fare hareketiyle ekleyebilirsiniz! Bunun için sadece eklemek istediğiniz linkleri seçin ve sağ tıklayıp “Kopyala” ya tıklamanız yeterli. Tüm seçili RapidShare linkleri indirme listenize otomatik olarak eklenicektir! İsterseniz bu özelliği “Ayarlar” bölümünden iptal edebilirsiniz.

RapidShare’de dosya arama! MajorShare.com RapidShare Downloader’dan arama yapabileceksiniz! On binlerce link arasında, aradıklarınızı anında bulabileceksiniz.

RapidShare Downloader son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 5 Ağustos 2012

    cok güzel

"RapidShare Downloader 4.12 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status