August 14, 2022


Windows PC için Ransomware (Fidye) Koruma Programı

RansomFree ile bilgisayarınız için ransomware (fidye) yazılımlara karşı ücretsiz koruması edin. Windows çalıştıran bilgisayarlar ve sunucular için ransomware (fidye) koruması sağlar. Önemli dosyalarınızı fidye yazılımından uzak tutun.

Bilindiği üzere fidye saldırıları daha yaygın hale geldi ve saldırganlar, kurbanlara yüz milyonlarca dolara mal olduğu tahmin edilen daha geniş fidye talep ediyor. Saldırıların çok başarılı olması temel nedeni, geleneksel antivirüs yazılımlarının onları tespit edememesi. Cybereason, fidye yazılımını kendi izinde durdurmak için benzersiz bir davranışsal yaklaşım geliştirdi.

Cybereason RansomFree, bilgisayarınızdaki dosyaları şifreleyen ve onları erişemeyecek şekilde kötü amaçlı programlar olan ransomeware (fidye) yazılımından koruyan bir güvenlik yazılımıdır. Cybereason RansomFree, uygulamaların dosyaları ile etkileşim halini izler ve herhangi bir olumsuz davranışın algıladığında dosyaları şifrelemeden hemen önce durdurur. Uygulama, davranışsal algılama teknikleri kullanır ve kötü amaçlı yazılım imzalarına güvenmez.

RansomFree’yi yükledikten sonra otomatik olarak korunursun, arabirim yok ve korumanın etkin olduğunu belirten bir tepsi simgesi dışında hiçbir yapılandırma seçeneği yok.

Cybereason RansomFree sistem bilgileri:

Boyut: 4.3 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RansomFree Ücretsiz İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status