October 5, 2022


Bütün E-Postaları Bir Yerden Yönetin

Windows 64 Bit Pc kullanıcıları için ücretsiz bir e-posta yönetme programı. Ortak web uygulamalarını bir arada birleştiren ücretsiz, açık kaynaklı ve çapraz platformlu mesajlaşma ve e-posta uygulaması.

Eğer çoklu şekilde kullandığınız e-posta veya mesajlaşma programlarınız mevcut ise o zaman Rambox ile bütün hepsini tek bir adresten yönetin. Böylece her biri için ayrı bir sayfa açmanıza gerek kalmaz.

Rambox, ihtiyacınız olan birçok şeyi ortak bir hizmetle tek bir yerde ekleme imkanı sunar. Ticari ve özel hesaplar için birçok hizmetle çalışan kişiler için mükemmeldir. Mesajlaşma servisi destekliyorsa, bildirimleri yerel olarak görüntüler. Rambox’u farklı bilgisayarlarda kullanıyorsanız, yapılandırmanızı senkronize edebilirsiniz. Rambox her açıldığında bir şifre isteme özelliği ile güvenlik seviyesini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca bir güvenlik önlemi sayılacak olan bir süre uzakta olursanız Rambox’u kilitleyebilirsiniz.

Tüm sesleri ve bildirimleri devre dışı bırakabilirsiniz. Olmasını istediğiniz herhangi bir özel hizmet var ise ekleyebilirsiniz. Sekme çubuğundaki ve gruptaki hizmetleri iki gruba (soldan ve sağa) yeniden düzenleyin. Her kontrol etmeniz gereken her şey olduğunda, hizmet sekmesinde ve görev çubuğu simgesinde bir rozet görürsünüz. Her seferinde yeniden açmak istemiyor iseniz Rambox’u otomatik olarak açmak için yapılandırabilirsiniz. İsterseniz özel davranışlar ekleyebilirsiniz. Ağınız bazı hizmetleri engelliyorsa, Rambox’u bir Proxy kullanacak şekilde yapılandırın.

Rambox sistem bilgileri:

Boyut: 60.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Rambox 64 Bit İndir – Tüm E-Postaları Tek Yerden Yönetme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status