PC için Bedava Mesajlaşma ve E-Posta Programı

Windows 32 bit Bilgisayarlarınıza indirerek ücretsiz bir şekilde bütün e-posta ve mesajlaşma uygulamalarınızı tek bir yerden kontrol edebileceksiniz.

Rambox, birçok yaygın web uygulamasını tek bir arabirime birleştiren açık kaynaklı ve çapraz platformlu mesajlaşma ve e-posta programıdır. Birden fazla uygulama kullanmak yerine veya web tarayıcınızı kullanmak zorunda kalmadan, tüm çevrimiçi hizmetlerinize tek bir uygulamadan erişebilir ve bunları yönetebilirsiniz.

Rambox şu anda Gmail, Outlook, iCloud Mail, Skype, Steam Sohbet, TweetDeck, WhatsApp, Gevşek, Telgraf, LinkedIn Messenger, ICQ, Hangouts ve daha pek çok servis sağlayıcıyı, hatta özel hizmetleri destekliyor.

Hesaplarınızdaki yeni mesajlardan haberdar edilmeyi, bir ana şifre oluşturmayı, yapılandırmanızı farklı bilgisayarlar arasında senkronize etmeyi ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Rambox ile çalışmaya başlamak kolaydır, kullanmak istediğiniz hizmeti yeni bir mesajdan nasıl haberdar edilmek istediğinizi seçin. Hizmeti doğruladıktan sonra, iletilerinize erişebileceğiniz yeni bir sekme olarak eklenecektir.

Rambox sistem bilgileri:

Boyut: 51.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Rambox 32 Bit İndir – Tüm E-Postaları Tek Yerden Yönetme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status