August 14, 2022


MAC için QuickTime

QuickTime for Mac, Apple tarafından tasarlanmış ve neredeyse tüm medya ortamları işlemeyi sağlayan ücretsiz çoklu ortam teknolojisidir. Görüntü, ses, video, animasyon dosyaları görüntülemek için en iyi yardımcınız olabilir.

QuickTime, Windows ve Mac OS X sistemler için tasarlanmıştır. Medya dosyaları açmak ve oynatmak için farklı farklı programlar yüklemekten kurtarmaktadır. Tabi ki desteklediği dosya biçimleri sınırlıdır. Sınırlı olması da çok az dosya formatını destekliyor anlamına da gelmez. Popüler görüntü, ses, video ve animasyon dosyaları desteklemektedir. Bu da sizin işinize yarayacaktır.

Sadece medya dosyalarını oynatmaktan ziyade ortam dosyaları üretmek, piyasaya sürmek için de profesyonel özelliklere sahiptir. Medya dosyaları içe ve dışa aktarma, oluşturulan çoklu ortam dosyaları dağıtılabilecek hale getirmek, montaj, sıkıştırma ve ortam dosyalarını oynatmak için kullanılabilecek harika bir yazılım diyebiliriz.

Apple QuickTime ile medya dosyaları oynatma, film kaydı yapma, ses kaydı yapma, ekran videosu kaydetme, filmlerinizi düzenleme, filmlerden istenilmeyen kısımları kaldırma ve daha bir çok işlem yapmanızı sağlamaktadır.

Apple QuickTime – QuickTime Player olarak da bilinmektedir. Ancak dilerseniz sadece Mac için QuickTime Player‘ı indirebilirsiniz.

quicktime-indir-windows-pc quicktime

QuickTime Bilgileri

Sürüm: QuickTime 7.6.4

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 56.5 MB

Sistem: Mac OS X 10.4.11 ve üzeri

Üretici: Apple

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"QuickTime İndir (MAC)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status