Quick Startup: Başlangıç Programları Yönetme Programı

Quick Startup-indirBilgisayarınızda bazı uygulamalar, sürücüler ve bilgisayarı açtığınızda otomatik olarak her Windows oturumu başında açılır. Quick StartUp başlangıç yöneticisi aracı, merkezi tek bir arayüz kullanarak başlat menüsü öğeleri yönetmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe programdır. StartUp yöneticisi kullanarak, kolayca ekleme, silme, değiştirme, devre dışı bırakma işlemlerini yapabilirsiniz. Ve mümkün olduğu kadar hızlı ve verimli olarak sisteminizin önyükleme işlemi tutmak için başlangıç öğelerini etkinleştirebilir veya kaldırabilirsiniz.

Listede bir başlangıç giriş seçtiğinizde, StartUp Manager penceresinin alt kısmındaki Ayrıntılar kutusunda program hakkında ayrıntılı bilgiler görüntülenir. Kolayca programı Ürün adı ve şirket bazında başlamış olmasını isteyip istemediğinizi belirleyebilirsiniz.

Quick Startup programı ile bilgisayarınızın başlangıç ayarlarını değiştirebilir, istenmeyen uygulamaların açılmasını engelleyebilir, kayıtları optimize edebilir ve hataları giderebilirsiniz.

Not: Program Ask toolbar yüklemeye çalışmaktadır, kurulum sırasında bunu engelleyebilirsiniz.

Quick Startup Bilgileri

Sürüm: Quick Startup 5.10.1.117

Boyutu: 5.52 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Quick Startup Türkçe İndir – Bilgisayar Açılışını Hızlandırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status