Quick Slide Show: Slayt Gösterisi Oluşturma Programı

Quick Slide Show slayt gösterileri oluşturmak için yardımcı olan gelişmiş bir slayt yapma programdır. Quick Slide Show satış yöneticileri, öğretmenler ve web geliştiricileri de dahil olmak üzere çeşitli iş sınıf insanları için yararlı bir araçtır. Bir satış müdürü, resimler, grafikler ve metin içeren bir sunum yaparak kendi ürünlerini tanıtabilir. Öğretmenler hızlı bir slayt gösterisi kullanarak etkili bir ders hazırlayabilir. Bir slayt gösterisi oluşturma sunum ve çalışma araçlarının gösterisi öğrenciler için gerçekten yararlıdır. Bu eşsiz bir deneyim, etkili ve çekici sunumlar yapmak için kullanılır.

Quick Slide Show bir çok gelişmiş özellikler sunuyor. Hazırladığınız slayt gösterilerini Flash Shockwave Format (.swf) + HTML + crossdomain.xml dosyalarolarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca .exe ve ekran koruyucu .scr dosyaları olarak da kaydedebilirsiniz. Film boyutu ve hızı ile ilgili ayarlamalar yapmanızı sağlar. Arka plan rengi veya arka plan görüntüsü ayarlanabilir. BMP, GIF, JPG, PNG, TIFF görüntü dosyaları içe aktarabilirsiniz.

Metin konumu, stil, boyut ve renk, metin arka plan boyutu, renk ve saydamlık, ses düzeyini ve kalitesini ayarlayabilirsiniz. Dahili dönüştürücü sayesinde SWF to EXE, SWF to SCR, SWF to INSTALL SCR, EXE to SWF, EXE to SCR, EXE to INSTALL SCR dönüşümleri yapabilirsiniz.

Quick Slide Show – Ekran Görüntüsü

quick-slide-show-indir-

Quick Slide Show Bilgileri

Boyutu: 25.31 MB

Lisans: Deneme (7 günlük)

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Quick Slide Show Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status