August 17, 2022


Slayt Gösterisi Oluşturma Programı

Quick Slide Show: Multimedya sunumları, öğretim materyalleri, aile animasyonlu albümleri, ekran koruyucular, yüksek kalitede flash slayt gösterisi oluşturmayı sağlayan bir program. Dosya dönüştürme (SWF, EXE, SCR Yükle SCR).  Web sayfası (sssuper.com) oluşturmak ve yayımlamak. Kayıt sesler. MP3 sesler ekleme.

Flash filmleri yapımında web geliştiriciler için kaliteli bir program. Uzmanlar hassas Quick Slide Show programdan yararlanarak web sitesi geliştirme zamanı azaltmak mümkün olacak. Esnek ayarları sayesinde kolayca farklı talep özellikleri için flash filmler oluşturabilirsiniz.

Quick Slide Show bir çok gelişmiş özellikler sunuyor. Hazırladığınız slayt gösterilerini Flash Shockwave Format (.swf) + HTML + crossdomain.xml dosyalarolarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca .exe ve ekran koruyucu .scr dosyaları olarak da kaydedebilirsiniz. Film boyutu ve hızı ile ilgili ayarlamalar yapmanızı sağlar. Arka plan rengi veya arka plan görüntüsü ayarlanabilir. BMP, GIF, JPG, PNG, TIFF görüntü dosyaları içe aktarabilirsiniz.

Metin konumu, stil, boyut ve renk, metin arka plan boyutu, renk ve saydamlık, ses düzeyini ve kalitesini ayarlayabilirsiniz. Dahili dönüştürücü sayesinde SWF to EXE, SWF to SCR, SWF to INSTALL SCR, EXE to SWF, EXE to SCR, EXE to INSTALL SCR dönüşümleri yapabilirsiniz.

Quick Slide Show son sürüm linki eklenmiştir.

 

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Quick Slide Show 2.18 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status