August 15, 2022


QQ Player – 3D Video Oynatıcı ve Video Düzenleyici

QQ Player yüksek kaliteli hizmet sunan ve popüler video formatları destekleyen ücretsiz 3D video ve film oynatıcı. QQ OPlayer sadece bir film oynatıcısından çok daha fazlasıdır. Tüm eğlence ihtiyaçlarınız için mükemmel bir evrensel medya oynatıcıdır. QQ Player 3D Video Player çalma özelliği ile de daha heyecan verici.

QQPlayer, size 3 boyutlu film keyfini yaşamanızı sağlar. Bu video oynatıcı (stereoskopik) otomatik olarak parlak 3D içine kişisel ev filmleri ve DVD’ler dahil olmak üzere, standart 2D içeriğini dönüştürür.Ayrıca, QQ Player ile oynatmak ve dönüştürmek tüm yaygın video formatlarını da birkaç video dosyalarını birleştirme ve tek bir video dosyaya çevirebilirsiniz. Basit ve kullanımı kolay, Q Herhangi bir ek çözücü yüklemeye gerek yoktur!

[SCM]actwin,0,0,0,0;ScreenshotCaptor.exe 22/07/2010 , 09:29:04

QQ Player desteklediği video formatları;

DVD ve HD de dahil olmak üzere – QQ Player swf, flv, wmv, mkv, vob, avi, mp4, ifo, wm, ts, rm, mov, rp, rt, qt, tp, rpm, wmp, pva, 3g2, pmp, 3gp, evo, mts, vp6, asf, bik, tpr, csf, pss, m4b, ram, m1v, scm, m4p, m2v, amv, m4v, mod, qpl, mpe, mpg, smi, m2p, divx, m2ts, 3gp2, 3gpp, rmvb, mp2v, mpeg, mpv2, smil and mpeg4 video formatlarını destekler.

QQ Player şu ilginç özelliklere sahiptir:  3D gerçek zamanlı video için için Otomatik 2D videoları dönüştürme. İnanılmaz yüksek 3D standart çözünürlüklü 2D DVD’leri izleyin. Ekran görüntüsü yakalama. Birkaç video dosyalarını tek bir dosya da birleştirme. Büyük video dosyalarını küçük video klipler halinde bölme. Kolay bir müzik video çalma listesi oluşturabilirsiniz. Çok kolay bir video ile fotoğraf çekmek ve animasyonlu Gifler yapmak. HD-video hazırlama. İntel Core işlemciler için işlemci hızlandırma. Tam format desteği, HD ve 3D de dahil olmak üzere, sorunsuz tüm medya dosyalarını çalar. Sezgisel, basit ve son derece duyarlı kullanıcı arayüzü.

QQPlayer Bilgileri

Son Sürüm: QQ Player 3.9.936

Boyutu: 29.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Tencent Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"QQ Player Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status