October 5, 2022


Ücretsiz Dosyalarınızı Yedekleyin ve Senkronize Edin

PureSync, dosyaları ve klasörleri senkronize eder, otomatik yedekleme oluşturur veya dijital fotoğraf makinesinden PC’nize fotoğraf yükler. PureSync, önemli dosyalarınızın otomatik olarak yedeklenmesini, dijital kameranızdan dosyaları içe aktarmasını ve birden fazla klasörün içeriğini senkronize edebilen bir dosya yedekleme ve senkronizasyon yazılımıdır.

Program, yedekleme ve senkronizasyon görevlerinizi yapılandırmak ve dosya hariç tutmaları, çakışmaları yönetme, seçenekleri karşılaştırma ve daha fazlasını yapma gibi ileri düzey seçenekleri ayarlamak için adım adım bir sihirbaz sunar. Yedeklemeleri, gerektiği gibi veya otomatik olarak düzenli bir programda el ile çalıştırmayı seçebilirsiniz. Senkronizasyona ek olarak, PureSync (eski adıyla FireSync) otomatik olarak seçilen dosyaların ve klasörlerin yedeklerini oluşturur. Hedef klasör kendi bilgisayarınızda olabilir, ancak harici bir sabit diskte veya bir USB çubukta da olabilir. Başlangıç sinyali, senkronizasyon ile aynı opsiyonlardır.

Program, dosyalarınızın değiştirildiğini algıladığında veya belirli bir aygıta (ör. Bir USB sürücüsü) bağlı olduğunda veya belirli bir klasörde bulunursa dosyalarınızı otomatik olarak senkronize edebilir. Dosyalar değiştiyse veya istenen harici veri taşıyıcıları bağlıysa otomatik senkronizasyon ayarlanan saatlerde başlayabilir. İsteğe bağlı olarak, yalnızca önizleme gösterilebilir. Klasik yedeklemenin aksi yönünde, bir dijital fotoğraf makinesi gibi harici bir ortamdan veri indiriliyor. PureSync’in bu amaç için özel fonksiyonları vardır: Senkronizasyondan sonra, ilgili klasör otomatik olarak açılabilir veya fotoğraf yönetimi yazılımı başlatılabilir.

PureSync Sistem Bilgileri

Boyut: 9.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Christoph Guentner

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PureSync İndir – Dosyaları Ücretsiz Yedekleme ve Senkronize Etme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status