August 17, 2022


PRTG Network Monitor: Güçlü ve kolay kullanımlı ağ trafiği izleme programı.

PRTG Network Monitor, ağ monitör yazılımı, ağınıza bağlı bilgisayarları, ağ durumunuzu izlemeye yardımcı ücretsiz ağ izleme programıdır. Ayrıca bu program CPU ölçme için de kullanılabilir. PRTG Network Monitor programı ağ, bandwidth (bant genişliği), memory (bellek), CPU kullanımı hakkında detaylı bilgileri gösterir.

Bir çok büyük firmalar LAN, WAN, sunucuları, web siteleri, beyaz eşya, URL’leri izlemek için PRTG Network Monitor programını kullanıyor. Zaten bu program özellikle ticari amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Tabi ki kişisel kullanım için ücretsiz olarak sunulan bu sürümünü kullanabilirsiniz.

Ağa bağlı tüm bilgisayarları izlemek, ağ trafiğinde olan her şeyi izlemek ve takip etmek için faydalı bir program. PRTG Network Monitor programı İngilizce dilinde kullanılıyor ama herhangi bir sıkıntı olmadan kolayca kullanabilirsiniz.

Not: Ücretsiz program 10 algılayıcıya kadar sınırlaması vardır. Ayrıca program kurulumu bitirmeden önce Use Freeware Edition seçeneğini seçip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

PRTG Network Monitor indir-ag izleme programi

PRTG Network Monitor Bilgileri

Son Sürüm: PRTG Network Monitor 14.3.11.2661

Boyutu: 131.10 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Paessler AG

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PRTG Network Monitor 14.3.11.2661 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status