August 13, 2022


Ücretsiz İşlem Görüntüleyici Programı

Process Hacker sistem kaynaklarını izlemenize yardımcı olan ücretsiz, güçlü, çok amaçlı bir araçtır. Process Hacker yazılım hata ayıklama ve kötü amaçlı yazılım tespit etmeye de yardımcı olur.

Vurgulama ile sistem etkinliğine ayrıntılı bir bakış. Grafikler ve istatistikler sayesinde hızlı bir şekilde süreçlere izin verir. Bir dosyayı düzenlemek ya da silmek istiyorsunuz ama silemiyorsanız, hangi süreçlerin bu dosyayı kullandığını keşfedebilirsiniz.

Programları etkin ağ bağlantılarına bakın ve gerekirse onları kapatın. Disk erişimi üzerinden gerçek zamanlı bilgi alın. Kernel modu, WOW64 ve .NET desteği ile ayrıntılı yığın izlemelerini görüntüleme. Services.msc ötesine git: hizmetleri oluşturmak, düzenlemek ve denetlemek.

Process Hacker çeşitli avantajları vardır:

  • Process Hacker sadece Ctrl + C tuşlarına basarak veri kopyalamaya izin verir. Process Hacker sembolik erişim maskeleri (örneğin yazma, okuma) yerine sadece numaraları (ör. 0x12019f) gösterir.
  • Process Hacker daha ayrıntılı belirteci ile bilgileri gösterir ve size ayrıcalıkları etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak için izin verir.
  • Process Hacker işlem yöneticisi nesneleri ve ETW kaydı nesnelerin adlarını gösterir.

Boyutu: 2.16 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • tarık
    3 Temmuz 2013

    çok sağolun gerçekten işime yaradı proglam sağolun 🙂

"Process Hacker İndir (2.29)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status