August 15, 2022


Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Pro Evolution Soccer 2010 ile en gerçekçi futbol deneyimi yaşamaya hazırmısınız.Konami firmasının son oyunu Pro Evolution Soccer 2010 ile yeni sezona yepyeni bir oyunla başlayacağız.Pro Evolution Soccer 2010 bugüne kadar geliştirilmiş en yüksek derecede gerçekçiliğe sahip futbol simülasyonu olmuş diyebiliriz. Oyunun bütününe etki edebildiğiniz hatta kaleciler üzerinde bile tam kontrola sahip olduğunuz bu oyun gelişmiş taktik çalışmaları, özel hareketler ve maç günü efektleri ile futbol sahalarını bilgisayarımızın içerisine taşıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte grafik konusunda da son yıllarda çok ilerleme kaydeden PES serisi 2010 oyununda bu konuda da en üst seviyeye ulaşmış durumda. Tamamen yenilenen animasyonlar ve hareketler ile gerçek hayatta gördüğümüz ve tanıdığımız futbolcular oyunda da aynı özellikleri ile karşımıza çıkıyor.

Oyunda futbolcular üzerinde yapılan yapay zeka geliştirmeleri ise sizin hareketlerinize anında ve doğru tepki vermelerini sağlarken, hakemler için yapılan geliştirmeler de oyunda hakemlerin daha dengeli kararlar vermesini sağlamış. Ayrıca taktiksel açıdan getirilen yeni özellikler de alan savuması yaparak boş alanları kapatabilme, kontrolünüzde olmayan defans ve orta saha bloklarının uyumlu çalışması gibi oyun zevkini ve zorluğunu ön plana çıkaran diğer etmenler.

Sonuç olarak maç günü atmosferi ve stadyum efektleri, gelişmiş grafikler ve gerçekçi görünüm, en üst seviyede futbol oyunu gerçekçiliği birleşerek Pro Evolution Soccer 2010 adıyla yepyeni bir tat olarak futbol keyfini bilgisayrımıza getiriyor.

PES 2010 Özellikleri:

 • Stadyum,taraftar ve futbolcu özellikleri gerçeğe yakın hale getirilmiş.
 • Atak ve savunmalarda artık istediğiniz herşeyi yapabileceksiniz.
 • UEFA Şampiyonlar Ligi modu ek olarak, oyuncular her zamankinden daha fazla seçenek olacaktır. Herhangi bir gelişmiş Master Ligi modu yaratmak için oyuncu sağlayan ve daha uzun bir süre için takım yönetmek dahil modlarını seçebilirsiniz. Buna ek olarak oynayan ve bir daha da takımı canlandırmak için düzenleme modunda birden fazla kupa olacak.
 • PES üretim ekibi yeni bir özel bölüm PES 2010 Online geliştirmeyi amaçlamaktadır. Daha indirilebilir içerik de planlanmaktadır. Konami transfer güncellemeleri, vs, ve bu destek açıklaması ile PES 2010 için artacaktır PES 2009 desteklemiştir. Takım ve içerik güncellemeleri oyunun ömrü boyunca planlanmaktadır.
 • Futbolcu çalımları en üst düzeyde ayarlanmış şekilde.Her oyuncunun kendine özgü yetenekleri ve bu yetenekleri kullanma özgürlüğü sunuyor.Çalım atmanın tadına varacaksınız.
 • Grafikler ve görüntü kalitesi ile kendinizi saha içinde zannedeceksiniz.

Pes 2010 oyun bu kadar emek harcanması bu kadar üstünde çalışılması uzun yıllar eskimeyecek hayatımızından çıkmayacağının sinyallerini veriyor.

Not: Demo’yu hemen indirerek PES 2010 keyfini Barcelona ve Liverpool kulüp takımları ile veya İspanya, Fransa, İtalya ve Almanya milli takımları ile kısıtlı bir süre maç yaparak yaşayabilirsiniz.

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Boyut: 889.48 MB

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

 • 4 Ocak 2010

  pro evlution soccer 2010

 • Deniz ege
  29 Ağustos 2012

  güzel

"Pro Evolution Soccer 2010 Demo İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status